Off Fashion. Wzruszający pokaz młodych mam z dziećmi

Data publikacji: 26.05.2018 09:12 / Data aktualizacji: 26.05.2018 20:42
Autor: Ewa Okońska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Off Fashion w Galerii Echo

Off Fashion w Galerii Echo
Kielce. 26.05.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Galeria Handlowa „Echo” była miejscem pokazu mody z okazji 20. Konkursu Off Fashion. Swoje kolekcje pokazali młodzi projektanci, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach wydarzenia. Absolwenci kierunków branżowych warszawskich i krakowskich uczelni zaprezentowali modę autorską.

24-letnia kielczanka Patrycja Siwiec, która zadebiutowała na Off Fashion w wieku 16 lat konsekwentnie projektuje. Po ukończeniu krakowskich Szkół Artystycznych rozpoczęła studia na Wydziale Budownictwa Akademii Górniczo-Hutniczej. - Chcę na przyszłość mieć w ręku drugi fach, ale modą zamierzam się nadal zajmować i w przyszłym roku wystartuję po raz kolejny w konkursie Off Fashion - deklaruje projektantka.

Pokaz zatytułowany VIVA LA MAMA rozpoczął się wzruszającą prezentacją młodych mam z dziećmi.  Na wybiegu z towarzyszeniem piosenki „Jestem mamą” pojawiły się panie z córkami i synami w jednakowych stylizacjach. Projekt kieleckiej fotograf Anny Łosak przyjęty był gorąco przez widzów. Świetnie bawiły się również obchodzące swoje święto modelki i mali modele.

W niedzielę na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury  odbędzie się z okazji Off Fashion Wielki Test Wiedzy o Modzie. Początek sprawdzianu, w którym zmierzyć się może każdy  o godzinie 17.00. 

Reklama