Mocne uderzenie PiS. Jutro w regionie premier Szydło, w kolejnych dniach wiceministrowie

Data publikacji: 08.06.2018 18:14
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
26.8.2015 Kielce. Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami na pl. Artystów.

26.8.2015 Kielce. Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami na pl. Artystów.
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

PiS organizuje kolejne spotkania w ramach kampanii "Polska jest jedna". W sobotę do Skarżyska-Kamiennej przyjedzie wicepremier Beata Szydło. Spotkanie z mieszkańcami rozpocznie się o 13.00 w Państwowej Szkole Muzycznej przy Placu Floriańskim 14.

W ramach ofensywy Prawa i Sprawiedliwości w najbliższy weekend z mieszkańcami regionu spotka się także posłanka Joanna Lichocka. Członkini Rady Mediów Narodowych w niedzielę, 10 czerwca odwiedzi Kunów w powiecie ostrowieckim, Iwaniska w powiecie opatowskim oraz Nową Słupię w powiecie kieleckim. Pierwsze z trzech spotkań zaplanowano na godzinę 14.00 w siedzibie Biblioteki Publicznej w Kunowie. Dwie godziny później ( o godzinie 16.00) parlamentarzystka odwiedzi Iwaniska, gdzie będzie rozmawiać z mieszkańcami w siedzibie tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Natomiast spotkanie w budynku OSP w Nowej Słupi zaplanowano na godzinę 18.00.

Jak podkreśla Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości w województwie świętokrzyskim, to bardzo ważne, że ministrowie oraz czołowi politycy rządu odwiedzają ziemię świętokrzyską. - Te wszystkie wizyty z pewnością przyczynią się do tego, aby można było poprawiać standardy funkcjonowania mieszkańców województwa świętokrzyskiego, którzy coraz chętniej korzystają z programów wprowadzanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości - dodaje.

Kolejne spotkanie organizowane przez PiS odbędzie się w poniedziałek (11 czerwca). W regionie będzie przebywał wiceminister rolnictwa Rafał Romanowski, który odwiedzi Zespół Szkół Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu, w powiecie pińczowskim. Placówka działa pod patronatem ministra rolnictwa. Początek spotkania o godzinie 11.00.

Z kolei w czwartek, (14 czerwca) do Kielc przyjedzie wiceminister Elżbieta Bojanowska. Podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej będzie rozmawiała w Urzędzie Wojewódzkim o projekcie wyprawki szkolnej dla uczniów, którą w ubiegłym tygodniu podpisał premier Mateusz Morawiecki.

Reklama