Agata Steczkowska znów pomaga rozwijać swoje umiejętności

Data publikacji: 23.06.2018 09:31 / Data aktualizacji: 23.06.2018 22:07
Autor: Tomasz Piwko / Kategoria: Wiadomości z regionu
Starachowice. Rozpoczęły się Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej

Starachowice. Rozpoczęły się Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej
Starachowice. 23.06.2018 / Fot. Tomasz Piwko / Radio Kielce

95 osób bierze udział 14. Mistrzowskich Warsztatach Artystycznych Agaty Steczkowskiej organizowanych w Starachowicach. Na program zajęć składa się 10 dyscyplin artystycznych m.in. chóralne, instrumentalne, aktorskie, plastyczne, taneczne, fotograficzne oraz medialne.

Nowością są warsztaty radiowe, ukazujące tajniki pracy w tym medium, sposoby przygotowywania audycji i relacji reporterskich.

Praca w grupach zacznie się w niedzielę. Wówczas każdy z uczestników będzie miał możliwość wybrania własnego warsztatu, który go interesuje i pod okiem mistrza będzie się mógł doskonalić.

- Efektem końcowym oprócz zdobytych umiejętności będzie koncert finałowy 1 lipca w Starachowickim Centrum Kultury, podczas którego zaprezentują się wszyscy uczestnicy - podkreśliła Agata Steczkowska.

W warsztatach bierze udział m.in. Adam Miśkiewicz z Inowrocławia. Jak powiedział, warsztaty wyglądają bardzo interesująco i profesjonalnie. Jest otwarty na propozycje mistrzów, pod okiem których będzie się doskonalić i zdobywać nowe umiejętności. - Panuje miła i rodzinna atmosfera - dodał Adam Miśkiewicz.

Tegorocznymi gośćmi specjalnymi będą Zbigniew i Monika Zamachowscy. Opowiedzą o pracy aktorskiej i specyfice pracy w telewizji.

Warsztaty organizowane są po raz czwarty. Swoje umiejętności może w nich doskonalić każdy, bez względu na wiek. Zajęcia odbywają się w hotelu „Europa” w Starachowicach. Warsztaty objęło patronatem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Tagi do tego wpisu
Reklama