„Niedziela z Gwiazdą”: Krzysztof K.A.S.A. Kasowski

Data publikacji: 05.08.2018 09:47 / Data aktualizacji: 05.08.2018 12:27
Autor: Paweł Solarz / Kategoria: Wiadomości z regionu
„Niedziela z gwiazdą”. Krzysztof K.A.S.A Krasowski

„Niedziela z gwiazdą”. Krzysztof K.A.S.A Krasowski
05.08.2018 / Fot. Robert Felczak / Radio Kielce

Gościem programu „Niedziela z gwiazdą” był Krzysztof K.A.S.A. Kasowski. Pochodzący z Kielc muzyk opowiedział Pawłowi Solarzowi o swoich początkach kariery.

Artysta przypomniał, że zanim zaczął występować jako K.A.S.A., założył grupę Zespół Downa, z którą wystartował do festiwalu w Jarocinie, ale ze względu na wulgaryzmy zespół został zdyskwalifikowany.

- Tak naprawdę moja kariera muzyczna nabrała tempa w momencie podpisania kontraktu z firmą BMG Poland i ukazaniu się płyty Reklama - mówił K.A.S.A.

Krzysztof Kasowski mówił także, ale bardzo enigmatycznie o swojej rodzinie i Kielcach. Przyznał, że nie podąża za trendami w show biznesie i nie opowiada o najbliższych. Ma pięcioletniego syna Sebastiana i partnerkę, która jest Wenezuelką.

- Mimo, że od 20 lat nie mieszkam w Kielcach, to każdą wolną chwile spędzam z mamą i przyjaciółmi wyznał K.A.S.A. Z radością obserwuję, jak zmienia się - na lepsze - moje miasto - dodał.

Artysta wyjaśnił, czym dla niego jest patriotyzm. To płacenie podatków, praca, pisanie piosenek po polsku, docenianie historii i wkładu pokoleń w odzyskanie wolności. Mało kto wie, że gość „Niedzieli z gwiazdą” jest zamiłowanym podróżnikiem. Odwiedził między innymi Brazylie, Panamę, Kolumbię oraz karaibskie wyspy Aruba, czy Curacao.

Krzysztof Kasowski ma też za sobą literacki debiut. Wydał książkę „Kontrakt”, w której opisał mechanizmy działania show biznesu. W przygotowaniu jest kolejna z elementami sensacyjnymi. Być może wyda nową, premierową, regularną płytę.

„Niedziela z gwiazdą”. Krzysztof K.A.S.A Krasowski05.08.2018 / Fot. Robert Felczak / Radio Kielce

Reklama