W Sandomierzu pożegnano wakacje

Data publikacji: 02.09.2018 10:05 / Data aktualizacji: 02.09.2018 19:47
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu
Sandomierz. Pożegnanie wakacji

Sandomierz. Pożegnanie wakacji
Sandomierz. 02.09.2018 / Fot. Grażyna Szlęzak - Wójcik / Radio Kielce

Na sandomierskiej starówce pożegnano wakacje. Odbyły się koncerty, liczne atrakcje dla dzieci, była także prezentacja zajęć pozaszkolnych przygotowana przez miejskie placówki sportowe i kulturalne oraz podmioty prywatne.

Na stoisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji można było odebrać ulotki nt. poszczególnych obiektów tej instytucji i bazy jaką dysponują. Pracownicy chętnie odpowiadali na pytania zainteresowanych. Można było też pochodzić na szczudłach, poćwiczyć na ergometrze i porzucać lotkami do tarczy. Dla najmłodszych były dmuchane zjeżdżalnie i inne urządzenia do zabawy, z których można było korzystać bezpłatnie.

Sandomierz. Pożegnanie wakacjiSandomierz. 02.09.2018 / Fot. Grażyna Szlęzak - Wójcik / Radio Kielce

Na scenie odbyły się koncerty. Najpierw wystąpiły sandomierskie formacje m.in. Dance Mania oraz Sando All Stars, potem Katarzyna Górska - finalistka telewizyjnego programu The Voice of Poland, mieszkanka gminy Zawichost w powiecie sandomierskim. Po koncercie zespołu Mus wystąpiła gwiazda wieczoru, czyli Afromental.

Świętowanie końca wakacji przyciągnęło bardzo dużo mieszkańców i turystów. Pani Aneta przyjechała z Rzeszowa. Jak nam powiedziała, sandomierskie propozycje na niedzielne popołudnie i wieczór bardzo jej się podobają. Z przyjemnością spaceruje i przysłuchuje się koncertom, panuje miła atmosfera.

Głównym organizatorem imprezy jest Sandomierskie Centrum Kultury.

Podobne wiadomości
Reklama