Nasza koleżanka Iwona Murawska nagrodzona

Data publikacji: 12.09.2018 15:51
Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Iwona Murawska odbiera nagrodę Lodołamacz 2018

Iwona Murawska odbiera nagrodę "Lodołamacz 2018"
12.09.2018 / Fot. Iwona MurKrzysztof Bujnowicz / Radio Kielce

Nasza redakcyjna koleżanka Iwona Murawska została laureatką 13. regionalnego etapu ogólnopolskiego konkursu „Lodołamacze 2018”, obejmującego województwa małopolskie, podkarpackie, lubelskie i świętokrzyskie. Uroczysta gala odbyła się w Rzeszowie.

W ramach akcji nagradzane są firmy, instytucje i osoby podejmujące różnego rodzaju inicjatywy na rzecz osób niepełnosprawnych.

W tegorocznej edycji konkursu jury przyznało sześć „Lodołamaczy”. Iwona Murawska otrzymała statuetkę w kategorii „Dziennikarz bez barier”. Nasza dziennikarka od kilku lat na antenie Radia Kielce porusza tematy dotyczące osób niepełnosprawnych, m.in. w programie „Bariery do przejścia”, a wcześniej w audycji „Niepełnosprawni - pełnosprawni”. Z kolei Superlodołamacz trafił do Caritas Diecezji Sandomierskiej.

Wręczenie nagród "Lodołamacze 2018". Na zdjęciu (od lewej): Ewa Kopolovets - dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim, Iwona Murawska – Radio Kielce, Andrzej Michalski - dyrektor oddziału świętokrzyskiego PFRON12.09.2018 / Fot. Krzysztof Bujnowicz / Radio Kielce

Podczas gali przyznano także wyróżnienia, które otrzymały również świętokrzyskie instytucje i przedsiębiorstwa. To Firma Adax z Ostrowca Świętokrzyskiego, Muzeum Narodowe w Kielcach oraz Firma Supon.

Gala finałowa konkursu „Lodołamacze” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama