Burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek rozdaje Karty Seniora

Data publikacji: 14.09.2018 15:22
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Jędrzejów. Burmistrz Marcin Piszczek wręcza Kary Seniora

Jędrzejów. Burmistrz Marcin Piszczek wręcza Kary Seniora
14.09.2018 / Fot. Ewa Pociejowska - Gawęda / Radio Kielce

W Jędrzejowie pięcioro pierwszych seniorów otrzymało z rąk burmistrza Marcina Piszczka „Jędrzejowskie Karty Seniora”. Na ich podstawie można korzystać z ulg i zniżek. Jak powiedział burmistrz, specjalny, skierowany do seniorów program jest podziękowaniem za ich pracę na rzecz lokalnego środowiska, a także za trud włożony w wychowanie dzieci.

Seniorzy są zadowoleni, że w ramach programu będą mogli korzystać z licznych upustów. Dzięki temu będą mogli nie tylko taniej kupić niektóre produkty, ale także skorzystać z usług.

W realizację programu „Jędrzejowska Karta Seniora" zaangażowanych jest obecnie 9 podmiotów. To m.in. sklepy odzieżowe, salony fryzjerskie, pływalnia miejska, kancelaria prawna, księgarnia i gabinet rehabilitacyjny. Zniżki na usługi i produkty wynoszą od 10 do 50 procent. Jak informuje Renata Kawiorska, sekretarz gminy Jędrzejów, aby uzyskać Kartę Seniora, trzeba wypełnić wniosek dostępny w punkcie informacji Urzędu Miejskiego oraz na stronie internetowej magistratu.

W Jędrzejowie obok Karty Seniora, która skierowana jest do osób powyżej 70 roku życia, funkcjonuje również Karta Jędrzejów PRO w ramach której ulgi obejmują rodziny wielodzietne.

Reklama