CO PRZYNIESIE DZIEŃ? – ŚRODA [3 PAŹDZIERNIKA]

Data publikacji: 03.10.2018 06:00
Autor: Kamil Król , Iwona Murawska , Daniel Lenart , Monika Miller , Kamil Włosowicz / Kategoria: Wiadomości z regionu
26.10.2016 Kielce. Świętokrzyskie Anioły Dobroci. Wójt gminy Bogoria Władysław Brudek.

26.10.2016 Kielce. Świętokrzyskie Anioły Dobroci. Wójt gminy Bogoria Władysław Brudek.
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy policji, gala "Anioł dobroci" oraz konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości w Ostrowcu to najważniejsze wydarzenia środy, 3 października.

11.03.2016 Kielce. Sąd Okręgowy przy ulicy Seminaryjskiej.Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

W Sądzie Okręgowym w Kielcach odbędzie się kolejna rozprawa w trybie wyborczym. Burmistrz Sandomierza Marek Bronkowski ubiegający się o reelekcję złożył w sądzie pozew przeciwko Zbigniewowi Rusakowi z Komitetu Głos Sandomierza. Początek o godzinie 8.30.

*****

Ślubowanie Policjantów 04.02.2014Fot. Świętokrzyska Policja

O godzinie 9.30 w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach odbędzie się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy policji. W trakcie wydarzenia wręczone zostaną także odznaczenia państwowe.

*****

Centrum kongresowe Targów KielceFot. Robert Felczak / Radio Kielce

Laur Michała Anioła trafi do wybitnych nauczycieli. Nagroda zostanie przyznana podczas Kongresu Edukacji Przyszłości. Początek o godzinie 10.00 w Targach Kielce.

*****

Świętokrzyskie Anioły Dobroci 2017. Od lewej: Małgorzata Żugaj, skarbnik miasta i gminy Połaniec, Barbara Zbylut, kierownik warsztatów, Piotr Żołądek, członek zarządu województwa świętokrzyskiego oraz Barbara Jakacka-Green, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Kielce. 16.10.2017 / Fot. Dariusz Skrzyniarz / Radio em Kielce

W Teatrze Stefana Żeromskiego odbędzie się Gala "Anioł dobroci". Celem odbywającego się po raz 14 plebiscytu jest pokazywanie i docenianie osób i instytucji, które bezinteresownie działają na rzecz osób potrzebujących. Początek gali o godzinie 10.00.

*****

Busko-Zdrój. Marsz Różowej WstążeczkiBusko-Zdrój. 17.10.2017 / Fot. Kamil Włosowicz / Radio Kielce

W Pińczowie po raz pierwszy odbędzie się Marsz „Różowej Wstążeczki”. Wydarzenie zainauguruje o 12.15 prelekcja przedstawicieli ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii na temat profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Około godziny 14.00 uczestnicy spotkania przemaszerują w „różowym korowodzie” do Parku Miejskiego. 

*****

24.09.2018 Kielce. 9 kolejka LOTTO Ekstraklasy. Mecz Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec. Matthias Hamrol obronił karnegoFot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Piłkarskie swięto w Sandomierzu. Miejscowa, III-ligowa Wisła w 1/32 Pucharu Polski podejmuje piątą obecnie drużyną LOTTO Ekstraklasy, kielecką Koronę.  Stadion przy ulicy Koseły może pomieścić 2200 osób i tylu kibiców spodziewają się organizatorzy. [CZYTAJ WIĘCEJ]

*****

16.02.2016 Ostrowiec Świętokrzyski. Rynek.Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

O godzinie 16.00 na rynku w Ostrowcu odbędzie się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości, podczas której zostaną przedstawieni kandydaci na radnych miejskich i powiatowych oraz na prezydenta miasta.

Reklama