Zwiedzanie za połowę ceny. Rekord w Sandomierzu [LISTA]

Data publikacji: 06.10.2018 07:57 / Data aktualizacji: 07.10.2018 15:54
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu
Sandomierz. Rynek

Sandomierz. Rynek
Sandomierz. 07.10.2018 / Fot. Grażyna Szlęzak-Wójcik / Radio Kielce

Z tańszej oferty weekendowej można skorzystać w Sandomierzu. W sumie 11 podmiotów samorządowych i prywatnych przygotowało ofertę z 50-procentową obniżką ceny.

Z takim rabatem można kupić bilety na Bramę Opatowską, do Podziemnej Trasy Turystycznej, do Zamku Królewskiego i siłowni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Kilka restauracji również włączyło się do akcji.

Turyści odwiedzający Sandomierz są mile zaskoczeni promocjami choć większość z nich nie wiedziała o nich wcześniej - dopiero na miejscu przeczytali informację. Ich zdaniem takie akcje są potrzebne, ponieważ każdy lubi zaoszczędzić parę groszy.

Pan Adrian ze Śląska stwierdził, że na pewno wróci do Sandomierza, ponieważ jest tu wiele atrakcji, ale najpierw będzie szukał wiadomości na temat daty kolejnej akcji promocyjnej, bo to dodatkowy impuls zachęcający do zwiedzania.

Panie sprzedające bilety na taras widokowy znajdujący się na Bramie Opatowskiej w rozmowie z Radiem Kielce przyznały, że ilość turystów w ten weekend jest znacznie większa.

Burmistrz Sandomierza Marek Bronkowski stwierdził, że warto włączać się w tego typu akcje, bo każdy dodatkowy element promujący Sandomierz jest potrzebny. Dodał że, w tym roku pobity już  został rekord. Od początku roku do Sandomierza przyjechało już ponad pół miliona ludzi.

Weekendowa akcja przebiega pod hasłem „100 procent Sandomierza za 50 procent, czyli weekend za pół ceny” i jest częścią ogólnopolskiej kampanii.

Sandomierz. RynekSandomierz. 07.10.2018 / Fot. Grażyna Szlęzak-Wójcik / Radio Kielce

W naszym regionie tańsze bilety można kupić także w Energetycznym Centrum Nauki w Kielcach, Zamku Królewskim w Chęcinach, Parku Etnograficznym w Tokarni, Centrum Nauki Leonardo da Vinci,  Parku Miniatur Sabat Krajno, Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, Osadzie Średniowiecznej, Bałtowie, muzeum w Krzemionkach,  Muzeum Porcelany w Ćmielowie oraz kilkunastu hotelach i gospodarstwach  agroturystycznych. Szczegóły na stronie polskazobaczwiecej.pl

Reklama