CO PRZYNIESIE DZIEŃ? – PIĄTEK [26 PAŹDZIERNIKA]

Data publikacji: 26.10.2018 06:00
Autor: Kamil Król , Iwona Murawska , Marek Cender , Ewa Pociejowska-Gawęda , Wiktor Dziarmaga , Emilia Sitarska , Anna Głąb , Marcin Różyc , Katarzyna Prędotka / Kategoria: Wiadomości z regionu
Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski

Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski
Kielce. 22.10.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Oddanie do użytku kolejnego odcinka trasy ekspresowej S7 koło Chęcin oraz gala 100-lecia polskiej piłki ręcznej to najważniejsze wydarzenia piątku, 26 października.

10.04.2016. Starachowice. Urząd Miasta.Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

W Starachowicach odbędzie się ostatnia w tej kadencji sesja Rady Miasta. W programie. m.in. zmiany w opłatach za pobyt w domu Senior Plus, przygotowania do akcji zima. Początek o godzinie 9.00.

*****

Kielce. UJK. Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu.Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Na Wydziale Lekarskim UJK odbędzie się konferencja dotycząca m. in. potrzeb społeczeństwa w zakresie opieki paliatywnej. Początek o godzinie 10.00.

*****

Podpisanie umów na remont dróg i wręczenie rządowych promes. Na zdjęciu Agata Wojtyszek - wojewoda świętokrzyski Kielce. 22.10.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości będą tematem konferencji prasowej wojewody świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim. Początek o godzinie 10.00.

*****

19.11.2015 Kielce. Wojewódzki Dom Kultury.Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

O godzinie 11.00 w Wojewódzkim Domu kultury w Kielcach odbędzie się konferencja podsumowująca realizację projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej.

*****

04.09.2018 Odcinek drogi S7 pomiędzy Chęcinami a BrzegamiFot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Około południa zostanie oddany do użytku kolejny odcinek trasy ekspresowej S7 koło Chęcin. Kilometrowy fragment nowej drogi połączy węzeł Kielce Południe z otwartym już odcinkiem drogi ekspresowej S7 Chęciny-Brzegi.

*****

16.02.2016 Ostrowiec Świętokrzyski. Urząd Miasta.Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

O godzinie 15:00 rozpocznie się sesja Rady Miasta w Ostrowcu. Radni zdecydują, czy miasto przekaże w formie darowizny działkę pod budowę parkingu przy szpitalu.

*****

30.08.2017 Małogoszcz. Raport Dnia. Izba Regionalna w Gościnie u Chłopa Świętokrzyskiego – Ostoja DworskaFot. Krzysztof Bujnowicz - Radio Kielce / Izba Regionalna w Gościnie u Chłopa Świętokrzyskiego – Ostoja Dworska

W ramach obchodów 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę niepodległości na terenie gminy Małogoszcz odbędzie się trzecie spotkanie w ramach pieszych wędrówek pn. „Małogoskie spacerki z historią w tle”. Rajd wyruszy o godzinie 16:00 z małogoskiego Placu Kościuszki.

*****

Kielce. Podpisanie umowy o współpracy, podczas organizacji Młodzieżowych Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej. Na zdjęciu: Andrzej Kraśnicki - prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce i prezydent Kielc - Wojciech LubawskiKielce. 01.02.2018 / Fot. Rafał Szymczyk / Radio Kielce

W Teatrze Narodowym w Warszawie odbędzie się gala 100-lecia polskiej piłki ręcznej. Początek o godzinie 19.00.

adv adv
Wiadomości
Reklama