Stylizacje dla nowoczesnych światowych kobiet na Off Fashion

Data publikacji: 26.10.2018 23:02
Autor: Ewa Okońska / Kategoria: Wiadomości z regionu
26.10.2018 Kielce. KCK Duża scena. IV Akademia Off Fashion. Kolekcja Deni Cler

26.10.2018 Kielce. KCK Duża scena. IV Akademia Off Fashion. Kolekcja Deni Cler
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Stylizacje dla nowoczesnych światowych kobiet pokazała marka Deni Cler Milano podczas kolejnego wieczoru IV Akademii Off Fashion. Kaszmirowe swetry, płaszcze i kamizelki ozdobione futrem, kurtki puchowe, sukienki, spódnice, marynarki, spodnie i biznesowe garnitury zaprezentowały modelki w pierwszym pokazie.

Po ognistym tangu, wykonanym na wybiegu przez duet tancerzy przyszła pora na ELEGANTE, wizytową kolekcję: suknie o różnej długości: od mini do maxi, garnitury i topy, ozdobione frędzlami, cekinami i pawimi piórami.

Redaktor Anna Krawiecka z Echa Dnia, śledząca od początku imprezy Off Fashion, nie ukrywała zachwytu.

- Jedna z piękniejszych kolekcji, jaką oglądałam w ostatnich latach - mówi dziennikarka.

Przed pokazem marki Deni Cler zaprezentował się duet Bylevskay. Pochodzące z Białorusi, a studiujące w Polsce siostry to laureatki nagrody Deni Cler na konkursie Off Fashion, którą wręczono po raz pierwszy w tym roku. Reprezentujący firmę Mateusz Nowogrodzki zapowiada, że nagroda będzie kontynuowana. Jej wartość to 20 tysięcy złotych w postaci tkanin i dodatków z magazynów marki.

W sobotę i w niedzielę na zakończenie Akademii Off Fashion, której w tym roku przyświeca hasło: tango odbędą się warsztaty tego tańca.

Reklama