IV Akademia Off Fashion przechodzi do historii

Data publikacji: 28.10.2018 10:23
Autor: Ewa Okońska / Kategoria: Kultura
Retro Dancing w rytmie tanga

Retro Dancing w rytmie tanga
Kielce. 27.10.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Warsztaty taneczne Milonga zakończą IV Akademię Off Fashion pod hasłem „Tango”. Zajęcia poprowadzi Argentyńczyk Christian Rubin z Fundacji Kulturo. Odbędą się one w Małym Foyer Kieleckiego Centrum Kultury. Początek o godzinie 11.00.

Projekt taneczny będzie kontynuowany 11 grudnia. Wtedy przypada Międzynarodowy Dzień Tanga. Kieleckie Centrum Kultury zaplanowało warsztaty taneczne i koncert tang argentyńskich - zapowiada Artur Wijata, kurator Galerii Sztuki  Współczesnej Winda.

IV Akademia Off Fashion, to kilka różnorodnych wydarzeń zorganizowanych przez Kieleckie Centrum Kultury. Swoje kolekcje zaprezentowali młodzi projektanci związani z konkursem oraz uznane marki: Paprocki&Brzozowski i Deni Cler. W Galerii Winda otwarta została wystawa „Modne Tango” ze zbiorów Muzeum Teatralnego w Warszawie, a jeden z wieczorów poświęcony był literaturze w myśl motta „Czytanie jest modne”, przyświecającego temu wydarzeniu od początku. Warsztaty tanga i Retro Dancing odbywające się w ramach Akademii zgromadziły miłośników tańca.

- To był bardzo dobrze spędzony czas. Różnorodne wieczory i edukowały i sprawiały przyjemność - podsumowuje Iwona Sabat, dziennikarska Internetowej Telewizji Kielce.

XXI Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion odbędzie się w Kielcach na przełomie maja i czerwca przyszłego roku. 

Reklama