Korona Biznes Klub już po pierwszym śniadaniu

Data publikacji: 07.11.2018 13:47
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Pierwsze Śniadanie
Biznesowe organizowane przez Korona Biznes Klub

Pierwsze Śniadanie Biznesowe organizowane przez Korona Biznes Klub
Kielce. 07.11.2018 / Fot. Rafał Szymczyk / Radio Kielce

W Hotelu Binkowski w Kielcach odbyło się w środę pierwsze Śniadanie Biznesowe organizowane przez Korona Biznes Klub, który powstał przy Partnerskich Klubach Biznesu. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim ponad sto trzydzieści osób.

- Powiem szczerze, że liczba osób przekroczyła nasze oczekiwania. Przedstawiona oferta musi zainteresować ludzi biznesu, to jest podstawowy warunek tego projektu. Oni powinni zostać przekonani, że z klubem są w stanie osiągnąć więcej niż za pośrednictwem tradycyjnej reklamy. Z drugiej strony podstawą owocnej współpracy są oczywiście dobre wyniki osiągane przez Koronę w Ekstraklasie. Powiem tak, że każdy z tej gry ma wyjść zadowolony - stwierdził prezes kieleckiego klubu Krzysztof Zając.

Pierwsze Śniadanie Biznesowe organizowane przez Korona Biznes KlubKielce. 07.11.2018 / Fot. Rafał Szymczyk / Radio Kielce

Korona Biznes Klub jest częścią ogólnopolskiego projektu zrzeszającego dwadzieścia trzy kluby sportowe. W regionie świętokrzyskim, jako pierwszy przystąpił do tej inicjatywy KSZO Odlewania Ostrowiec. Z klubów piłkarskiej Ekstraklasy w projekcie uczestniczą oprócz Korony Wisła Kraków i Zagłębie Lubin.

  Pierwsze Śniadanie Biznesowe organizowane przez Korona Biznes KlubKielce. 07.11.2018 / Fot. Rafał Szymczyk / Radio Kielce

Reklama