Paweł Niedźwiedź zastępcą burmistrza Sandomierza

Data publikacji: 22.11.2018 16:34
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu
Paweł Niedźwiedź

Paweł Niedźwiedź
Fot. archiwum prywatne

Paweł Niedźwiedź z Polskiego Stronnictwa Ludowego został zastępcą burmistrza Sandomierza. Burmistrz Marcin Marzec powiedział, że ta decyzja jest kontynuacją słów, jakie wypowiedział 16 maja, ogłaszając swój start w wyborach samorządowych, jednocześnie informując o tym, kto będzie jego zastępcą, jeśli je wygra.

- Ta nominacja jest czymś oczywistym dla mnie. Miałem konkretny plan i Paweł Niedźwiedź był częścią tego planu, który zrealizowałem. To doświadczony samorządowiec i prawnik. Jest najlepszym kandydatem na mojego zastępcę - powiedział burmistrz Marzec.

Paweł Niedźwiedź stwierdził, że chce pełnić swój urząd z godnością i odpowiedzialnością. Będzie mu podlegać Wydział Nadzoru Komunalnego oraz Wydział Techniczno-Inwestycyjny. O pozostałych obowiązkach będzie jeszcze rozmawiać z burmistrzem.

Paweł Niedźwiedź był ostatnio sekretarzem Starostwa Powiatowego w Sandomierzu. Wcześniej pracował w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Kielcach.

Kolejną, pierwszą decyzją kadrową nowego burmistrza Sandomierza jest ogłoszenie konkursu na stanowisko sekretarza miast. Do tej pory tę funkcję pełnił Andrzej Gajewski, który dostał propozycję przejścia na inne stanowisko do jednego z wydziałów.

Reklama