Kibice PGE Vive „walczą” o... lodówki

Data publikacji: 12.12.2018 17:36
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Zdjęcie lodówki PGE Vive

Zdjęcie lodówki PGE Vive
Fot. ehfcl.com

To już ostatnie dni konkursu przygotowanego przez Europejską Federację Piłki Ręcznej i firmę Gorenje, w którym do wygrania jest designerska lodówka w klubowych barwach! Udział w zabawie można wziąć jeszcze tylko do piątku, 14 grudnia. Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów konkursu, sympatycy PGE VIVE Kielce znajdują się w grupie najbardziej aktywnych kibiców, których zdjęcia do tej pory bardzo spodobały się komisji – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Dobiega końca miesięczny okres wspólnej zabawy kibiców, w której nagrodą są dwie lodówki pomalowane w klubowe barwy - jedna dla autora najlepszego zdjęcia, druga dla klubu, której ów autor kibicuje. Organizatorzy konkursu, EHF i firma Gorenje, otrzymali ponad 230 zdjęć, a jak sami przyznają, w TOP 3 klubów, których kibice wykazali się do tej pory największą aktywnością i kreatywnością, są PGE VIVE Kielce, Telekom Veszprem i MOL-Pick Szeged.

- Bardzo podobają nam się fotografie, na których widać prawdziwego ducha kibicowania. Na wielu z nich kibice malują swoje twarze w barwy klubowe, pokazują piękne emocje, używają najróżniejszych akcesoriów, a nawet fotografują się w bardzo interesujących miejscach, np. na szczytach gór. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni taką aktywnością! – informują organizatorzy.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Polubić konto @gorenjesimplyfans na Instagramie.
  • Wykonać zdjęcie i opublikować je na swoim Instagramowym koncie.
  • Oznaczyć @gorenjesimplyfans oraz użyć hasztagów #simplymoments i #pgevivekielce.
  • Pamiętać, by zmienić ustawienia swojego konta na publiczne.

Jakie zdjęcie należy wykonać?

W konkursie mogą wziąć udział dwa rodzaje zdjęć:

  • ukazujące Was podczas aktywności związanych z piłką ręczną (gra w piłkę ręczną, kibicowanie swojej drużynie w hali lub przed telewizorem, wspieranie swoich ulubionych zawodników), lub:
  • ukazujące Was podczas przygotowywania Waszych ulubionych potraw w kuchni lub cieszących się posiłkiem podczas oglądania meczu piłki ręcznej w telewizji.

Do kiedy trwa konkurs?

Zdjęcia można publikować na Instagramie do 14 grudnia. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 18 grudnia, a klubowe lodówki trafią do swoich właścicieli na Boże Narodzenie.

Podobne wiadomości
Reklama