Magdalena Kędzior przedłużyła kontrakt z Koroną Handball

Data publikacji: 06.03.2019 16:36
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
19.09.2018 Kielce. Mecz PGNiG Superligi Korona Handball Kielce - SPR Pogoń Szczecin. Magdalena Kędzior

19.09.2018 Kielce. Mecz PGNiG Superligi Korona Handball Kielce - SPR Pogoń Szczecin. Magdalena Kędzior
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Magdalena Kędzior przedłużyła kontrakt z Koroną Handball. 24-letnia skrzydłowa związała się z kieleckim klubem do końca sezonu 2019/2020. W lutym, nowe umowy podpisały również: rozgrywająca Honorata Syncerz, bramkarka Marta Chodakowska i skrzydłowa Sandra Zimnicka.

- Założyliśmy sobie ze sztabem i trenerem Pawłem Tetelewskim, że do końca marca skompletujemy zespół na przyszły sezon. Chodzi nam o to, żeby w kwietniu czy maju, nie robić nerwowych ruchów w poszukiwaniu nowych szczypiornistek. Czy też w rozmowach z własnymi zawodniczkami, którym kończą się kontrakty. Chcemy, żeby wszyscy mieli spokojne głowy i skupili się na dobrym dokończeniu rozgrywek – stwierdził członek zarządu Korony Handball Krzysztof Demko.

Magdalena Kędzior jest wychowanką kieleckiego klubu. W trwającym sezonie PGNiG Superligi wystąpiła w piętnastu meczach, w których zdobyła 34 bramki.  

Warunki nowego kontraktu zostały już ustalone z agentem Ukrainki Olesii Parandi. Trwają rozmowy z Magdaleną Skowrońską. Kielecki klub chce również pozyskać Paulinę Piwowarczyk, która do końca sezonu jest wypożyczona z Energii AZS Koszalin.

adv adv
Wiadomości
Reklama