Rozpoczęły się najaktywniejsze targi w Kielcach

Data publikacji: 13.04.2019 05:40 / Data aktualizacji: 13.04.2019 15:51
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
Fit Weekend w Targach Kielce

Fit Weekend w Targach Kielce
Kielce. 13.04.2019 / Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Wyciskanie sztangi, pokazy zumby i pole dance. To tylko część atrakcji, które czekają na chętnych podczas Fit Weekendu w Targach Kielce. W hali E entuzjaści aktywności fizycznej znajdą nie tylko specjalistyczną odzież, ale także suplementy diety i nowoczesny sprzęt.

- Jedną z nowości na rynku są ręczniki dla osób trenujących na siłowni. Mają wbudowany magnes, dzięki któremu można doczepić je do urządzeń, a nie muszą leżeć na ziemi - informuje Małgorzata Rychlińska z firmy Polskie Ręczniki ze Zduńskiej Woli. - W ręczniku możemy zrobić także kieszeń, w którą osoba trenująca może schować telefon albo kluczyk do szafki, aby nie zginął. Na niektórych są także motywy - mówi Małgorzata Rychlińska.

Po raz szósty w kieleckim ośrodku wystawienniczym zorganizowano Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness. Pierwsze miejsce w fitnessie sylwetkowym do 163 centymetrów wzrostu zdobyła kielczanka Martyna Stępień.

- Przygotowania do tego konkursu trwały sześć miesięcy, jednak tak naprawdę pracuję na to latami. Muszę prawidłowo się odżywiać i dużo ćwiczyć, ale kocham to. Zdobycie statuetki jest spełnieniem marzeń. Przeszłam także do eliminacji w Mistrzostwach Europy, zobaczymy co z tego będzie - powiedziała Martyna Stępień.

Zwiedzający przyjechali na imprezę w różnych celach. Jedni po to, aby dopingować znajomych podczas konkursów, inni aby rozejrzeć się za nowym strojem na trening. Fit Weekend potrwa do godziny 18:00, natomiast w niedzielę od 9:00 do 18:00. Bilety kosztują 35 złotych.

Podobne wiadomości
Reklama