Thomas Anders i nie tylko, czyli ostatni dzień Święta Kielc

Data publikacji: 23.06.2019 07:07 / Data aktualizacji: 23.06.2019 22:41
Autor: Kamil Król / Kategoria: Wiadomości z regionu
23.06.2019 Kielce. Święto Kielc. Thomas Anders & Modern Talking Band na Kadzielni

23.06.2019 Kielce. Święto Kielc. Thomas Anders & Modern Talking Band na Kadzielni
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Thomas Anders & Modern Talking Band był gwiazdą koncertu finałowego, który zakończył trwające od piątku Święto Kielc. Występ Thomasa Andersa zgromadził na Kadzielni komplet publiczności.

Dla niektórych starszych widzów był to swoisty powrót do przeszłości, ale i młodsi znakomicie się bawili w rytm znanych na całym świecie przebojów „You’re My Heart, You’re My Soul”, czy „Cheri Cheri Lady”.

- To muzyka, która towarzyszyła mi od zawsze, to była muzyka moich rodziców. Pamiętam każdą nutę, każdy takt i wróciłam tu pełna energii i mocy. Niezmiernie się cieszę, bo to był fantastyczny koncert - mówiła jedna z uczestniczek wspólnej zabawy.

- Thomas Anders zaśpiewał wszystko, co największe i najlepsze, szkoda tylko, że trwało to tak krótko - żałowali widzowie.

Organizatorzy tegorocznego Święta Kielc zapewnili mieszkańcom miasta moc atrakcji. Na trzech głównych scenach: w Rynku, parku miejskim oraz na placu Artystów od piątku odbywały się koncerty, organizowane były warsztaty dla dzieci, artystyczne biesiady, czy występy rodzimych artystów z Kieleckiego Teatru Tańca, czy Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”. Na ulicy Sienkiewicza trwał Jarmark Kielecki, podczas którego odwiedzający mogli poznać tradycyjne smaki kuchni regionalnej, a także nabyć produkty spożywcze i rękodzieło.

Reklama