Krzysztof Lipiec: zachęcam do udziału w pikniku z Beatą Szydło

Data publikacji: 18.07.2019 09:49
Autor: Katarzyna Podraza / Kategoria: Wiadomości z regionu
Krzysztof Lipiec - poseł PiS

Krzysztof Lipiec - poseł PiS
Fot. Karol Żak / Radio Kielce

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna cykl przedwyborczych spotkań z mieszkańcami województwa świętokrzyskiego.

Krzysztof Lipiec, prezes regionalnych struktur partii podkreślił na naszej antenie, że podczas rozmów podsumowane zostaną dotychczasowe osiągnięcia rządu PiS, ale również omawiane będą tematy podejmowane podczas ostatniej konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach.

- Na tych spotkaniach będziemy chcieli rozmawiać o tym, co za nami, a więc zgodnie z tą obietnicą z 2015 roku, gdzie zapowiadaliśmy Polsce i Polakom, że chcemy się rozliczyć ze sprawowanych przez PiS rządów, ale też będziemy dyskutować o tych sprawach, które były przedmiotem naszych obrad w Katowicach. Będziemy chcieli to robić w takiej formule, która w Świętokrzyskiem jest znana, o polityce na luzie, bo przecież są wakacje - mówi poseł Lipiec.

Pierwsze z przedwyborczych spotkań PiS w regionie odbędzie się w najbliższą sobotę w Jędrzejowie, przy stadionie Piaskowianki o godzinie 17.00. Natomiast w niedzielę w Tokarni z mieszkańcami Świętokrzyskiego spotka się była premier Beata Szydło.

- To najważniejsze wydarzenie tego weekendu - piknik w Parku Etnograficznym. Naszym gościem specjalnym będzie Pani premier Beata Szydło. Wszystkich mieszkańców regionu zapraszam w dobre miejsce, gdzie będzie można pooddychać tym dobrym klimatem Świętokrzyskiego. Będziemy mogli zanurzyć się w naszą przeszłość, ale pamiętajmy, że w polityce trzeba też rozważać o przyszłości, a to będzie doskonałe spotkanie z Panią premier - dodał Krzysztof Lipiec.

Piknik przedwyborczy w Tokarni rozpocznie się o godzinie 13.00.

Reklama