Zmian kadrowych w kieleckim ratuszu ciąg dalszy

Data publikacji: 22.07.2019 19:47
Autor: Wiktor Dziarmaga / Kategoria: Wiadomości z regionu

 
Fot.

Kolejne zmiany kadrowe na funkcjach kierowniczych w kieleckim ratuszu. Jak informowaliśmy, w kwietniu po wprowadzeniu nowego schematu organizacyjnego prezydent Kielc wskazał osoby, które będą pełnić obowiązki dyrektorów poszczególnych wydziałów do czasu rozstrzygnięcia konkursów na te stanowiska.

Tomasz Porębski, rzecznik prezydenta Kielc poinformował, że na razie stałe umowy zostały zaproponowane Arturowi Hajdorowiczowi - dyrektorowi Wydziału Urbanistyki i Architektury, Elżbiecie Korczyńskiej, która kieruje Wydziałem Organizacji i Kadr oraz Filipowi Pietrzykowi, szefowi Wydziału Gospodarki Nieruchomościami.

- Specyficznym wydziałem jest kancelaria prezydenta, gdzie dotychczas pełniący obowiązki dyrektora Albert Wawrzycki został przeniesiony do Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich na stanowisko zastępcy kierownika. Natomiast do czasu rozstrzygnięcia konkursu funkcję dyrektora kancelarii będzie pełnił sekretarz miasta Szczepan Skorupski - dodaje Tomasz Porębski.

W przypadku pozostałych wydziałów, gdzie ogłaszane konkursy nie zostały rozstrzygnięte, nadal zarządzać nimi będą p.o. dyrektorów, którzy zostali wskazani przez prezydenta w kwietniu.

Władze Kielc wciąż szukają dyrektorów Wydziałów Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej. Obecnie p.o. dyrektora jest tam Anita Lagierska oraz Wydziału Gospodarki Komunalnej i Środowiska, gdzie obowiązki dyrektora pełni Aneta Boroń. W najbliższych dniach ogłoszony zostanie także konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji Kultury i Sportu obecnie jest nim Artur Sobolewski.

Tagi do tego wpisu
Reklama