Anna Krupka o jedynce KO w Świętokrzyskiem

Data publikacji: 30.07.2019 21:23
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Na zdjęciu: Anna Krupka, wiceminister sportu i turystyki

Na zdjęciu: Anna Krupka, wiceminister sportu i turystyki
Piaski, gm. Jędrzejów. 20.07.2019 / Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

- Po ośmiu latach rządów PO - PSL, kiedy Polacy odzyskali właściwy sens słowa wiarygodność zobaczyli konkrety, a nie państwo teoretyczne, tylko skuteczne efekty naszych rządów. Jestem przekonana, że nie nabiorą się na puste słowa i teatralne gesty - powiedziała poseł Anna Krupka, wiceminister sportu i turystyki, komentując decyzję o tym, że Bartłomiej Sienkiewicz będzie świętokrzyską „jedynką” Koalicji Obywatelskiej w jesiennych wyborach parlamentarnych.

- Przypomnijmy po ośmiu latach rządów PO-PSL świętokrzyskie było zubożałe, zaniedbane gospodarczo, infrastrukturalnie i wyludnione. Teraz przedstawiciel tego rządu, który doprowadził to województwo do tego stanu, śmie odwoływać się do wyborców, podczas, gdy jedynym jego argumentem i propozycją jest przejęcie władzy. Pan Sienkiewicz zatrzymał się w czasie, a nawet się w nim cofnął i myślę, że wynik wyborów go obudzi - dodaje.

Poseł Artur Gierada, szef świętokrzyskiej Platformy Obywatelskiej w sprawie „jedynki” Koalicji Obywatelskiej w regionie nie odbiera od nas telefonu.

Reklama