Czesi i Holendrzy rywalami Orlicza 1924 w TT Inter Cup

Data publikacji: 19.08.2019 09:02
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Tenisiści stołowi drużyny Orlicz 1924 Suchedniów

Tenisiści stołowi drużyny Orlicz 1924 Suchedniów
Fot. Orlicz 1924 Suchedniów

Tenisiści stołowi Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów poznali swoich rywali w pierwszej fazie grupowej europejskich rozgrywek klubowych TT Inter Cup.

Suchedniowianie zmierzą się z ekstraklasowym zespołem z Holandii ENTAC Enschede oraz pierwszoligową drużyną z Czech Tatran KRPA Hostinne, która podobnie jak Orlicz dostała się do tych rozgrywek dzięki dobrym występom w Pucharze Czech.

- 26 października zagramy z Tatranem na wyjeździe, a 30 listopada z Holendrami u siebie. Nie ma meczów rewanżowych. Ta pierwsza faza ma „ustawić” 32 drużyny startujące w tych rozgrywkach w odpowiednich koszykach pod względem poziomu. Wyniki zostaną zsumowane i stworzona zostanie tabela, na podstawie której europejska federacja dokona rozstawienia i podziału na poszczególne ośmiozespołowe grupy - poinformował Radio Kielce prezes suchedniowskiego klubu Maciej Glijer.

Wcześniej, bo już we wrześniu tenisiści stołowi Global Pharma Orlicz 1924 rozpoczną rozgrywki I ligi. W inauguracyjnej kolejce zmierzą się  we własnej hali ze zwycięzcą poprzedniego sezonu PWSZ Zamość.

Podobne wiadomości
Reklama