Zastępcy prezydenta Kielc prowadzą kampanię w godzinach pracy

Data publikacji: 22.08.2019 17:46
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Konferencja KO. Na zdjęciu: Arkadiusz Kubiec - zastępca prezydenta Kielc, Danuta Papaj - zastępca prezydenta Kielc, Jerzy Materek - kandydat KO do Sejmu, Sławomir Gierada.

Konferencja KO. Na zdjęciu: Arkadiusz Kubiec - zastępca prezydenta Kielc, Danuta Papaj - zastępca prezydenta Kielc, Jerzy Materek - kandydat KO do Sejmu, Sławomir Gierada.
Kielce. 22.08.2019 / Fot. Daria Pycia / Radio Kielce

Dwoje zastępców prezydenta Kielc: Danuta Papaj oraz Arkadiusz Kubiec w godzinach pracy urzędu włączają się w kampanię wyborczą Koalicji Obywatelskiej. Zastępcy Bogdana Wenty wzięli dziś udział w konferencji prasowej, inaugurującą kampanię Jerzego Materka, kandydata KO w jesiennych wyborach do Sejmu.

Zarówno Danuta Papaj, jak również Arkadiusz Kubuiec, przekazali swoje poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej. Towarzyszył im również Paweł Gągorowski, pełnomocnik prezydenta.
Zdaniem Danuty Papaj, udział w konferencji prasowej kandydata na posła, w godzinach pracy nie jest niczym niestosownym. Jak zaznacza, spotkanie trwało tylko pół godziny, nie było zatem konieczności brania urlopu specjalnie na tę okazję.

- Z uwagi na przerywany czas pracy, mój udział w tego typu konferencji był możliwy. Na pewno nie zabieram tego czasu, który powinnam poświecić na pracę dla urzędu. Zazwyczaj pracuję po dziesięć a nawet i więcej godzin - dodaje.

Jerzy Materek jest członkiem zarządu powiatu starachowickiego, na liście Koalicji Obywatelskiej do Sejmu zajmuje szóste miejsce. W jego kampanię, aktywnie włączył się jego syn Marek Materek, prezydent Starachowic. On jednak zapewnił, że na czas prowadzenia kampanii wyborczej, zarówno on, jak i jego ojciec wezmą urlopy.

Podobne wiadomości
Reklama