Były trener kieleckich siatkarzy ma nową pracę

Data publikacji: 29.08.2019 11:00
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Wojciech Serafin, trener Dafi Społem

Wojciech Serafin, trener Dafi Społem
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Były trener siatkarzy Dafi Społem Kielce Wojciech Serafin pracuje w nowym klubie. Przed zbliżającym się sezonem PlusLigi zamienił mistrza Polski ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle na siódmy zespół poprzednich rozgrywek, Asseco Resovię Rzeszów. W stolicy Podkarpacia będzie asystentem nowego szkoleniowca „Sovii” Piotra Gruszki.

- Rzeszów to świetne miasto, a zespół jest bardzo perspektywiczny. Przed nim jest jeszcze trochę pracy, ale nasza w tym rola, żeby pomóc indywidualnie każdemu zawodnikowi, a przede wszystkim drużynie, żeby się rozwijała. Obiecuję, że sztab szkoleniowy będzie robił co w naszej mocy, żeby zespół na boisku wyglądał coraz lepiej - powiedział Wojciech Serfain cytowany przez oficjalną stronę PlusLigi.

Wojciech Serafin został szkoleniowcem Dafi Społem Kielce przed sezonem 2017/2018, zastępując Turka Sinana Tanika. Prowadził drużynę do grudnia 2017 roku. Wówczas został zdymisjonowany, a zespół objął Dariusz Daszkiewicz. Dla Wojciecha Serfina była to pierwsza samodzielna praca na stanowisku trenera w PlusLidze. 

Reklama