Studio Polityczne powraca. Tego naprawdę warto posłuchać

Data publikacji: 07.09.2019 11:56 / Data aktualizacji: 08.09.2019 06:46
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Studio Polityczne Radia Kielce

Studio Polityczne Radia Kielce
Kielce. 15.04.2018 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Po wakacyjnej przerwie na antenę Polskiego Radia Kielce wraca audycja Studio Polityczne – jedyny program w polskich rozgłośniach radiowych, w którym politycy konfrontują się nie tylko ze sobą i słuchaczami przed radioodbiornikami, ale też ze zgromadzoną w studiu publicznością.

Dziś, tuż po godzinie 11.00, z politykami porozmawiamy między innymi o nadchodzących wyborach parlamentarnych. Przedstawicieli największych partii politycznych reprezentowanych w parlamencie zapytamy o to, czy  kampanię wyborczą zdominuje dyskusja o konkretnych programach wyborczych, czy sprowadzi się do gry na emocjach wyborców?

W czasie wakacji powstały koalicje partii totalnej opozycji. Kukiz’15 stracił swoją liderkę, która odeszła w proteście przeciwko połączeniu się tego kiedyś najbardziej antysystemowego ugrupowania z najbardziej systemową partią - PSL. Nowoczesna stała się częścią Koalicji Obywatelskiej. Co z tego wszystkiego wyniknie dla nas?    

Poruszymy także temat XXVII targów MSPO, które w mijającym tygodniu odbywały się w stolicy województwa świętokrzyskiego.  

Zapraszamy do słuchania i do bezpośredniego udziału w programie w Studiu Gram Radia Kielce. Początek dziś, tuż po godzinie 11.00.

Reklama