Zwycięstwo Orlicza na inaugurację

Data publikacji: 07.09.2019 13:35 / Data aktualizacji: 08.09.2019 20:10
Autor: Maciej Makuła / Kategoria: Sport
08.09.2019. Suchedniów. I liga tenisa stołowego. Global Pharma Orlicz - PWSZ Zamość. Tenisiści z Suchedniowa

08.09.2019. Suchedniów. I liga tenisa stołowego. Global Pharma Orlicz - PWSZ Zamość. Tenisiści z Suchedniowa
Fot. Maciej Makuła / Radio Kielce

Bardzo udanie zainaugurowali rozgrywki na zapleczu Superligi tenisiści stołowi Global Pharmy Orlicza Suchedniów pokonując we własnej hali PWSZ Zamość 7:3. Punkty dla beniaminka zdobyli Carlos Franco – 2,5 oraz Maciej Karmoliński, Łukasz Nadolski i Damian Kreft po 1,5. W zespole gości do protokołu wpisali się Marcin Kusiński, Ichor Zawadzki i Paweł Kozieł, którzy zdobyli po 1 punkcie.

– Jestem bardzo zadowolony z naszego występu na inaugurację, bo pokonaliśmy bardzo doświadczony zespół. PWSZ to przecież ubiegłoroczny zwycięzca I ligi – powiedział zawodnik Global Pharmy Orlicza Maciej Karmoliński. Początek spotkania nie był udany w naszym wykonaniu. Po singlach przegrywaliśmy 1:3, ale deble okazały się naszym mocnym punktem i od tego momentu nie przegraliśmy żadnego spotkania i to my cieszymy się ze zwycięstwa – dodał Maciej Karmoliński.

Po pierwszej serii spotkań Global Pharma Orlicz Suchedniów zajmuje czwarte miejsce w tabeli I ligi tenisistów stołowych. W 2. kolejce podopieczni Macieja Glijera zmierzą się w sobotę, 14 września we Frysztaku z miejscowym Strzelcem.

08.09.2019. Suchedniów. I liga tenisa stołowego. Global Pharma Orlicz - PWSZ ZamośćFot. Maciej Makuła / Radio Kielce

Reklama