Jacek Włosowicz: PiS wywiązuje się z obietnic

Data publikacji: 16.09.2019 22:45
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
16.09.2019. Jędrzejów. Spotkanie senatora Jacka Włosowicza oraz  Tomasza  Puchrowicza z mieszkańcami Jędrzejowa oraz Nagłowic

16.09.2019. Jędrzejów. Spotkanie senatora Jacka Włosowicza oraz Tomasza Puchrowicza z mieszkańcami Jędrzejowa oraz Nagłowic
Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Senator Jacek Włosowicz, kandydat PiS do Senatu z powiatów: buskiego, jędrzejowskiego, kazimierskiego, koneckiego, pińczowskiego, staszowskiego i włoszczowskiego oraz Tomasz Puchrowicz, kandydat PiS z powiatu jędrzejowskiego do Sejmu rozmawiali z mieszkańcami Jędrzejowa oraz Nagłowic. Wsparcia kandydatom udzielił Marek Bogusławski, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

16.09.2019. Jędrzejów. Spotkanie senatora Jacka Włosowicza oraz Tomasza Puchrowicza z mieszkańcami Jędrzejowa oraz NagłowicFot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Podczas spotkania poruszone były m. in. tematy dotyczące problemów związanych z komunikacją szkolną dla uczniów szkół średnich, a także wsparcia finansowego, jakie rolnicy otrzymali z pieniędzy rządowych, modernizacji i remontów dróg w ramach Funduszu Dróg Samorządowych, czy dofinansowania szpitali w ramach Funduszu Sprawiedliwości.

Jak poinformowali, w ramach Funduszu Sprawiedliwości podpisana została umowa w związku z przekazaniem 4 mln zł na zakup specjalistycznego sprzętu ratującego życie dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Jak powiedział senator Jacek Włosowicz, podczas spotkań przedwyborczych ludzie mówią o tym, co się udało już osiągnąć przez ostatnie 4 lata oraz o tym, co najważniejszego będzie do zrobienia na kolejne lata. Jak dodał, śmiało mogą stawać przed wyborcami, aby pokazywać jak wywiązali się z obietnic, które zostały złożone Polakom w 2015 roku. Senator apelował o oddawanie głosu podczas wyborów na Tomasza Puchrowicza, kandydata z powiatu jędrzejowskiego, powiatu który, jak podkreślił, zasługuje na swojego posła.

- Na przestrzeni 30 lat powiat miał tylko dwóch posłów Waldemara Bartosza i Mirosława Pawlaka. Najwyższa pora, aby ta sytuacja uległa zmianie, ponieważ ziemia jędrzejowska ma bardzo dobrego kandydata Tomasza Puchrowicza, który ma doświadczenie w pracy społecznej i administracyjnej. Mam nadzieję, że  wasze głosy zostaną w powiecie jędrzejowskim - mówił senator Włosowicz.  

Podczas spotkania poparcia Tomaszowi Puchrowiczowi oraz senatorowi Jackowi Włosowiczowi udzielił Marek Bogusławski, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego. Apelował o głosownie na kandydatów PiS.

- Aby móc dla dobra nie tylko mieszkańców powiatu jędrzejowskiego, ale również całego regionu kontynuować działania dzięki którym wszystkim nam się będzie się lepiej żyło. Abyśmy wspólnie rozwiązywali problemy naszych mieszkańców - mówił Marek Bogusławski.

Jak powiedział Tomasz Puchrowicz, kandydat powiatu jędrzejowskiego do Sejmu przed wyborami, zamierza odwiedzić cały powiat, aby jeszcze lepiej poznać problemy mieszkańców powiatu i spróbować je rozwiązać.

- Nawet jeśli nie zostanę posłem, już teraz widzę, że mój start jest dla mnie ogromnym sukcesem, ponieważ każde spotkanie to lekcja, podczas której poznaję problemy mieszkańców z najodleglejszych miejscowości powiatu jędrzejowskiego - zaznaczył.

We wtorek senator Jacek Włosowicz oraz Tomasz  Puchrowicz spotkają się z mieszkańcami Sobkowa i Opatkowic, natomiast  w środę z mieszkańcami Wodzisławia i Sędziszowa.

16.09.2019. Jędrzejów. Spotkanie senatora Jacka Włosowicza oraz Tomasza Puchrowicza z mieszkańcami Jędrzejowa oraz Nagłowic. Od lewej: Marek Bogusławski, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Tomasz Puchrowicz i Jacek WłosowiczFot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Reklama