Piotr Wawrzyk z poparciem Marka Bogusławskiego i burmistrza Jędrzejowa

Data publikacji: 30.09.2019 15:56
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
30.09.2019. Jędrzejów. Spotkanie Piotra Wawrzyka z mieszkańcami. Od lewej: Marek Bogusławski - członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Piotr Wawrzyk - wiceminister spraw zagranicznych i Marcin Piszczek - burmistrz Jędrzejowa

30.09.2019. Jędrzejów. Spotkanie Piotra Wawrzyka z mieszkańcami. Od lewej: Marek Bogusławski - członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Piotr Wawrzyk - wiceminister spraw zagranicznych i Marcin Piszczek - burmistrz Jędrzejowa
Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Profesor Piotr Wawrzyk, wiceminister spraw zagranicznych spotkał się mieszkańcami Jędrzejowa. Jak powiedział, w ramach trwającej kampanii wyborczej, cały czas odbywa spotkania z mieszkańcami regionu.

Jak zaznaczył, podczas tych rozmów, najczęściej przewijają się tematy infrastrukturalne, ponieważ województwo jest słabo wewnętrznie skomunikowane oraz sprawy lokalne, jak np. dotyczące modernizacji kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jędrzejowie. Jak dodał, w tej sprawie wsparł burmistrza i rozmawiał z ministrem sportu Witoldem Bańką.

W Jędrzejowie oficjalnego poparcia prof. Wawrzykowi udzielił jędrzejowianin Marek Bogusławski, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego oraz Marcin Piszczek, burmistrz miasta.

Jak powiedział Marek Bogusławski, jest zaszczycony, iż może zaprezentować osobę prof. Piotra Wawrzyka, na którego w nadchodzących wyborach warto oddać głos. Jak dodał, to naukowiec pracujący na Uniwersytecie Warszawskim, wiceminister spraw zagranicznych w drużynie premiera Mateusza Morawieckiego.

- To człowiek, który realizując politykę, sprawdził się. Myślę, że po wygranych wyborach wiceminister będzie zabiegał również o sprawy mieszkańców Jędrzejowa - mówił Marek Bogusławski.

- Wspieramy kandydatów PiS w nadchodzących wyborach - powiedział Marcin Piszczek, burmistrz Jędrzejowa. Jak zaznaczył, prof. Piotr Wawrzyk, to nie tylko wiceminister spraw zagranicznych,  ale także osoba z przeszłością akademicką, co jest ogromnym wyróżnieniem. Jak dodał, wspiera, trzyma kciuki i liczy, że przełoży się to na wsparcie dla Jędrzejowa po wygranych wyborach.

O godz. 18.00 wiceminister Piotr Wawrzyk spotka się w mieszkańcami Buska.

Reklama