Lipiec: PiS jest życzliwie przyjmowane przez mieszkańców świętokrzyskiego

Data publikacji: 08.10.2019 12:25
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
08.10.2019 Kielce. Spotkanie posła Krzysztofa Lipca, kandydata PiS do Sejmu z mieszkańcami Kielc na placu targowym

08.10.2019 Kielce. Spotkanie posła Krzysztofa Lipca, kandydata PiS do Sejmu z mieszkańcami Kielc na placu targowym
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Na ostatniej prostej przed wyborami parlamentarnymi, politycy zachęcają mieszkańców regionu do udziału w głosowaniu. Poseł Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości spotkał się dziś z wyborcami na kieleckim placu targowym. Zdaniem parlamentarzysty, bezpośredni kontakt z mieszkańcami to najprzyjemniejszy element prowadzenia kampanii wyborczej.

- Dziękuję za bardzo życzliwe przyjęcie. Cieszę się z tego, że ludzie bardzo dobrze reagują na Prawo i Sprawiedliwość. Podczas spotkań nie tylko rozdajemy swoje materiały wyborcze i zachęcamy do udziału w głosowaniu, ale także rozmawiamy o problemach mieszkańców - wyjaśnia poseł Krzysztof Lipiec.

08.10.2019 Kielce. Spotkanie posła Krzysztofa Lipca, kandydata PiS do Sejmu (z prawej) z mieszkańcami Kielc na placu targowymFot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

W tym samym czasie, na kieleckim placu targowym swoje materiały wyborcze rozdawał mieszkańcom także Andrzej Szejna „jedynka” świętokrzyskiej listy Lewicy w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

08.10.2019 Kielce. Spotkanie Andrzeja Szejny, kandydata Lewicy do Sejmu (w środku) z mieszkańcami Kielc na placu targowymFot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Reklama