Ostrowieckie biegi niepodległości coraz bliżej. Zapisy trwają

Data publikacji: 09.10.2019 08:57
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport

 
04.09.2019 / Fot. Jarosław Słodkiewicz/ MOSiR Ostrowiec

Na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl prowadzone są zapisy do biegu ulicznego na dystansie 10 km oraz marszu nordic walking na dystansie 5 km w ramach Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2019. Swój udział w zaplanowanej na 11 listopada imprezie potwierdziły już 174 osoby.

Bieg i marsz ruszą w Święto Niepodległości punktualnie o godzinie 13.00 z płyty głównej Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO przy ul. Świętokrzyskiej. Trasa 10-kilometrowego biegu uległa sporej zmianie, a bieg połączy dolną i górną część miasta. Uczestnicy podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach imprezy przebiegną przez Rynek, a także obok oddanego przed kilkoma tygodniami do użytku gruntownie wyremontowanego budynku Ostrowieckiego Browaru Kultury.

Na mecie każdy, kto ukończy bieg uliczny (10 km) lub marsz nordic walking (5 km) otrzyma piękny medal przygotowany dla przez pracownię "Voytex . Tradycyjnie będzie to medal odlewany, częściowo barwiony w kolorach narodowych, biało-czerwonych i zwieńczony dedykowaną szarfą.

Wszyscy uczestnicy biegu na 10 km oraz marszu nordic walking otrzymają także atrakcyjny pakiet startowy, w skład którego wchodzić będą m.in. okazjonalne koszulka i torba z logo imprezy oraz talon na posiłek.

Jednym z patronów medialnych Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2019 jest Polskie Radio Kielce.

Tegoroczne pamiątkowe medale ostrowieckich biegów niepodległościFot. mat. organizatora

Podobne wiadomości
Reklama