Krzysztof Lipiec: PiS stanowi zgraną ekipę

Data publikacji: 10.10.2019 12:11
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
10.10.2019 Jędrzejów. Spotkanie posła Krzysztofa Lipca (z prawej) i Tomasza Puchrowicza (w środku) z mieszkańcami na targowisku

10.10.2019 Jędrzejów. Spotkanie posła Krzysztofa Lipca (z prawej) i Tomasza Puchrowicza (w środku) z mieszkańcami na targowisku
Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Poseł Krzysztof Lipiec, lider Prawa i Sprawiedliwości w regionie świętokrzyskim oraz Tomasz Puchrowicz, kandydat do Sejmu z listy PiS z powiatu jędrzejowskiego spotkali się mieszkańcami na targowisku w Jędrzejowie.

W ramach trwającej kampanii wyborczej rozdawali gazetki informacyjne oraz cukierki. Prosili o poparcie oraz apelowali o udział w wyborach. Jak powiedział poseł Krzysztof Lipiec, takie spotkania to bardzo dobry sposób na bezpośredni kontakt z wyborcami. Poseł dziękował za bardzo życzliwe przyjęcie.

- Podczas spotkań mieszkańcy bardzo często pytają o emerytury rolnicze, poruszają temat przekazywania swoich nieruchomości i gruntów ornych w zamian za emeryturę. To cenne spotkania, podczas których nie brakuje życzeń, aby PiS te wybory wygrało - mówił.

Mieszkańcy, którzy rozmawiali dziś z kandydatami, nie kryli słów pochwał pod adresem rządzących. Deklarowali dalsze wsparcie dla partii oraz dla kandydatów PiS.

- To są sympatyczni ludzie. Poseł Lipiec jest takim samym obywatelem jak każdy z nas. Wychodzi do nas i my to doceniamy - takie głosy słyszane były dziś na targowisku w Jędrzejowie.

Podczas spotkania poseł Krzysztof Lipiec zadeklarował swoje wsparcie dla Tomasza Puchrowicza, kandydata do Sejmu z Jędrzejowa. Jak mówił, PiS stanowi zgraną ekipę, która zabiega o mandaty parlamentarne.

- Mam przekonanie, że ziemia jędrzejowska może odnieść sukces w osobie Tomasza Puchrowicza, któremu z całego serca życzę, aby ten mandat uzyskał. Robię kampanię wszystkim kandydatom PiS, ponieważ zależy mi, aby lista PiS uzyskała znakomity wynik, abyśmy mieli świetną reprezentację w polskim Sejmie - podkreślił.

Dziękując za poparcie Tomasz Puchrowicz stwierdził, że to Krzysztof Lipiec pokazał mu drogę, którą należy iść. Odbył już kilkadziesiąt spotkań z mieszkańcami powiatu jędrzejowskiego, z których wynika, iż rząd Zjednoczonej Prawicy jest wiarygodny, ponieważ spełnia obietnice. Ponadto mieszkańcy powiatu jędrzejowskiego oczekują tego, aby mieć swojego reprezentanta w Sejmie.

Krzysztof Lipiec oraz Tomasz Puchrowicz apelowali do mieszkańców o udział w wyborach 13 października. Jak mówili, ważna jest duża frekwencja, aby pokazać światu, ze w Polsce kwitnie demokracja i ludzie chcą wziąć odpowiedzialność za los swojego kraju.

Reklama