Wiceminister Wawrzyk: PiS działa dla ludzi i dotrzymuje obietnic

Data publikacji: 10.10.2019 21:49
Autor: Magdalena Galas-Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
10.10.2019 Końskie. Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk spotkał się z mieszkańcami Końskich

10.10.2019 Końskie. Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk spotkał się z mieszkańcami Końskich
Fot. Magdalena Galas-Klusek / Radio Kielce

Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk spotkał się z mieszkańcami Końskich. Podkreślił, że postanowił kandydować z listy Prawa i Sprawiedliwości, żeby wesprzeć działania partii, która w jego przekonaniu działa dla ludzi i wywiązuje się z tego, co obiecuje.

- Dla mnie podstawą jest to, żeby partia rządziła dla ludzi i spełniała swoje obietnice. Po tych 4 latach mam przekonanie, że taką partią jest Prawo i Sprawiedliwość - mówił.

Piotr Wawrzyk poinformował, że jeśli zostanie posłem, to właśnie w Końskich funkcjonowałoby jego stacjonarne biuro poselskie

- Stacjonarne biuro, taki sztab na ewentualne 4 lata kiedy zostanę posłem będzie mieściło się w siedzibie zarządu świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność” - powiedział wiceminister.

W spotkaniu uczestniczył dyrektor koneckiego szpitala powiatowego Wojciech Przybylski. Poinformował przybyłych, że Piotr Wawrzyk osobiście zainteresował się szpitalem i okazał wsparcie.

- Jest jedynym z kandydatów, który przyszedł z własnej inicjatywy zapytać, co potrzeba pacjentom leczonym w tym szpitalu. Ważne jest, żeby z tej listy wybrać osoby, które będą tutaj służyły pomocą - podkreślił dyrektor.

Reklama