Poseł Lipiec: PiS przedstawiło dobry pomysł na Polskę [OGLĄDAJ]

Data publikacji: 11.10.2019 08:33 / Data aktualizacji: 11.10.2019 11:31
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości

Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości
Fot. Aneta Cielibała-Gil / Radio Kielce

Stawka niedzielnych wyborów jest bardzo wysoka - stwierdził na naszej antenie poseł PiS Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur ugrupowania. - W moim przekonaniu, podczas kampanii wyborczej Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło dobry pomysł na Polskę - powiedział poseł.

Zaapelował, aby oddając głos, postawić na PiS - czyli siłę polityczną, która ma szanse dokończyć rozpoczęte w kraju zmiany.

- Nie wolno stawiać na tych, których marzeniem jest tylko przekroczenie progu wyborczego, ani na tych, którzy destabilizują życie społeczne. Mam na myśli SLD, które pod tęczową flagą próbuje wprowadzić projekty związane z LGBT - powiedział gość Radia Kielce.

Poseł Krzysztof Lipiec podkreślił, że w czasie kampanii wyborczej nie było tak naprawdę dyskusji o realnych programach wyborczych.

- Po drugiej stronie zabrakło takich propozycji. Grzegorz Schetyna nie potrafił wyjaśnić co tak naprawdę zawiera jego „sześciopak". Potem nagła zmiana lidera opozycji na Małgorzatę Kidawę-Błońską też nie przyniosła konkretnych deklaracji. Poza tą, że wszystkie projekty społeczne wdrożone przez PiS zostaną utrzymane - powiedział Krzysztof Lipiec.

Poseł wyraził nadzieję, że w poniedziałek 14 października, obudzimy się w Polsce stabilnej, która będzie rządzona przez wiarygodnych polityków.

Lokale wyborcze będą czynne w niedzielę od godziny 7.00 do 21.00. Wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów.

 

Tagi do tego wpisu
Reklama