Zmiana terminu meczu siatkarek KSZO Ostrowiec

Data publikacji: 12.10.2019 08:21
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
05.10.2019 Mecz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Joker Świecie

05.10.2019 Mecz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Joker Świecie
Fot. Paula Lesiak / KSZO Ostrowiec

Spotkanie czwartej kolejki I ligi z zespołem Grupa Azoty PWSZ Tarnów zaplanowane na wtorek (15 października) odbędzie się dzień później, w środę (16 października) o godzinie 20.00 w hali przy ul. Świętokrzyskiej.

- Chcieliśmy zagrać we wtorek, bo mogliśmy rozpocząć mecz wcześniej, o godzinie 18.00. W środę nie mamy hali do dyspozycji po południu. Jednak klub z Tarnowa nie wyraził na to zgody i musieliśmy zmienić termin spotkania - poinformował Radio Kielce dyrektor ostrowieckiego klubu Dawid Ogórek.

Siatkarki KSZO dotychczas rozegrały tylko jeden mecz. W minioną sobotę przegrały przed własną publicznością z Jokerem Świecie 1:3. Inauguracyjne spotkanie sezonu z SMS PZPS Szczyrk ostrowiecki klub był zmuszony przełożyć ze względów formalnych, a podczas tego weekendu „pomarańczowo-czarne” pauzują, gdyż z rozgrywek wycofał się klub z Dąbrowy Górniczej. Natomiast ich najbliższy rywal, Grupa Azoty PWSZ Tarnów, w tym sezonie doznał dwóch porażek w identycznym stosunku 1:3: na wyjeździe z SAN-Pajda Jarosław i u siebie ze Stalą Mielec.

Reklama