Krzysztof Lipiec: wielkie zwycięstwo PiS. Słowa dotrzymamy

Data publikacji: 13.10.2019 21:48
Autor: Marek Orkisz , Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
13.10.2019. Kielce. Sztab wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Na zdjęciu: poseł Krzysztof Lipiec

13.10.2019. Kielce. Sztab wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Na zdjęciu: poseł Krzysztof Lipiec
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

- Bardzo czekaliśmy na tę chwilę. Chciałem bardzo gorąco podziękować mieszkańcom województwa świętokrzyskiego, którzy poszli na wybory i postawili na Prawo i Sprawiedliwość - powiedział lider świętokrzyskiego PiS, poseł Krzysztof Lipiec.

- Wszystko wskazuje na to, że ten mandat w rządzeniu Polską został nam przedłużony. Danego słowa, tego, o czym mówiliśmy w kampanii wyborczej z pewnością dotrzymamy - stwierdził poseł podczas wieczoru wyborczego.

Parlamentarzysta wyraził wdzięczność wyborcom i wszystkim, którzy byli zaangażowani w prowadzenie kampanii.

- Serdecznie dziękuję tym, którzy uczestniczyli w biało-czerwonej, świętokrzyskiej drużynie Prawa i Sprawiedliwości. Wszystkim kandydatom do Sejmu i Senatu. To oni wykonali ciężką pracę będąc wśród ludzi, wsłuchując się w ich głos - podkreślił.

Krzysztof Lipiec podziękował także mieszkańcom świętokrzyskiego za poparcie i serdeczne przyjęcie podczas różnych spotkań w kampanii wyborczej.

Parlamentarzysta zaznaczył, że tak jak inni czeka na ostateczne wyniki. Jest jednak przekonany, że w Świętokrzyskiem rezultat Prawa i Sprawiedliwości będzie jeszcze lepszy niż dla całego kraju.

Sondaż exit pool. Wybory do Sejmu 2019Fot. Dobra Opinia

Reklama