„Zero ambicji, Korono zero ambicji”

Data publikacji: 20.10.2019 17:30
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
19.10.2019. Kielce. 12. kolejka PKO Ekstraklasy: Korona Kielce - Wisła Płock

19.10.2019. Kielce. 12. kolejka PKO Ekstraklasy: Korona Kielce - Wisła Płock
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

„Zero ambicji, Korono zero ambicji” i „Jak tak dalej grać będziecie w I lidze się znajdziecie” - to niektóre hasła skandowane przez kibiców Korony po przegranym meczu z Wisłą Płock. Kieleccy piłkarze schodzili z boiska pokonani po raz ósmy w tym sezonie i z dorobkiem ośmiu punktów zajmują przedostatnie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.

- Nic dziwnego. Jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy i normalne, że kibice są niezadowoleni. To nie jest jednak sytuacja bez wyjścia. Nie poddamy się i będziemy robili wszystko, żeby Korona wciąż grała w ekstraklasie - powiedział pomocnik „żółto-czerwonych” Marcin Cebula.

- Kibice przychodzą na mecze i oczekują od nas goli. Ich postawa nas nie dziwi. Sami jesteśmy zdenerwowani, że takie wyniki osiągamy – dodał obrońca „żółto-czerwonych” Grzegorz Szymusik.

Do kolejnej reprezentacyjnej przerwy Korona Kielce rozegra jeszcze trzy mecze. Podopieczni Mirosława Smyły na wyjazdach zmierzą się z Piastem Gliwice i Lechem Poznań, a na „Suzuki Arenie” podejmą Zagłębie Lubin.

adv adv
Wiadomości
Reklama