Żołnierze z kieleckiej Bukówki wygrali w Familiadzie

Data publikacji: 11.11.2019 11:54 / Data aktualizacji: 11.11.2019 18:10
Autor: Radosław Podsiadły / Kategoria: Wiadomości z regionu
Warszawa. Nagrania do programu Familiada z udziałem żołnierzy z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych

Warszawa. Nagrania do programu Familiada z udziałem żołnierzy z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych
Fot. Telewizja Polska

26 248 złotych wygrali w teleturnieju Familiada żołnierze z kieleckiej Bukówki. Wojskowi zmierzyli się w specjalnym, świątecznym odcinku programu z reprezentacją weteranów, biorących udział w igrzyskach Invictus Game. Wygrana zostanie przekazana Stowarzyszeniu Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju.

Drużyna z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych radziła sobie całkiem nieźle, ale w ostatniej rundzie, to żołnierze z Invictus Game zdobyli awans do finału teleturnieju. Ostatecznie w finałowej rozgrywce wzięli udział kapitanowie obydwu ekip. Udało się im zdobyć ponad 200 punktów, a co za tym idzie, główną nagrodę.

Warszawa. Nagrania do programu Familiada z udziałem żołnierzy z Centrum Przygotowań do Misji ZagranicznychFot. Telewizja Polska


Kielecką jednostkę reprezentowali major Krzysztof Orzech, kapitan Dawid Cedro, porucznik Katarzyna Rzadkowska, starszy kapral Sebastian Tosnowiec i starszy szeregowy Michał Bakalarz. Żołnierze przekazali prowadzącemu program Karolowi Strasburgerowi medal pamiątkowy, upamiętniający 30-lecie Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych.

Dziękujemy Telewizji Polskiej za udostępnienie zdjęć i nagrań z programu.

ZOBACZ ODCINEK SPECJALNY

Reklama