Trzeci podejrzany z nocnej akcji w rękach policji. Jest wniosek o areszt

Data publikacji: 25.11.2019 12:15 / Data aktualizacji: 25.11.2019 19:34
Autor: Marek Orkisz / Kategoria: Wiadomości z regionu
Zatrzymanie 30- latka, poszukiwanego przez policję w związku z czwartkowym zdarzeniem na ul. Zimnej w Kielcach

Zatrzymanie 30- latka, poszukiwanego przez policję w związku z czwartkowym zdarzeniem na ul. Zimnej w Kielcach
Fot. policja

W sobotę policjanci z Daleszyc zatrzymali 30-letniego mężczyznę, poszukiwanego w związku z czwartkowym zdarzeniem przy ulicy Zimnej w Kielcach. Jest wniosek o areszt.

Przypomnijmy, podczas akcji zatrzymania skradzionego audi policjanci użyli broni. Jeden z funkcjonariuszy został potrącony przez uciekiniera. Funkcjonariusze zatrzymali dwie inne osoby, natomiast kierowca zbiegł.       

Informacja o nim została przesłana do wszystkich jednostek. W sobotnie popołudnie, policjanci otrzymali sygnał o osobie, która awanturuje się w Sukowie. Mężczyzna przy jednym ze sklepów  początkowo twierdził, że nie ma żadnych dokumentów. Potem podał dane, ale jak się okazało fałszywe. Wówczas zaczął uskarżać się na różne dolegliwości.  

Jak się okazało, był to poszukiwany przez policjantów uciekinier. Z policyjnych danych wynika, że  mężczyzna 11 listopada, w Radomiu ukradł podobny samochód. W tym czasie, przynajmniej dwukrotnie skradł także paliwo ze stacji benzynowych oraz tablice rejestracyjne. Teraz odpowie przed sądem.

Reklama