Danuta Papaj znów wiceprezydentem Kielc [OGLĄDAJ]

Data publikacji: 02.12.2019 13:19 / Data aktualizacji: 02.12.2019 14:38
Autor: Karol Żak / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
02.12.2019. Kielce. Konferencja prasowa prezydenta Bogdana Wenty. Na zdjęciu od lewej Szczepan Skorupski  sekretarz miasta Bogdan Wenta  prezydent Kielc i Danuta Papaj  zastępca prezydenta Kielc

02.12.2019. Kielce. Konferencja prasowa prezydenta Bogdana Wenty. Na zdjęciu (od lewej): Szczepan Skorupski - sekretarz miasta, Bogdan Wenta - prezydent Kielc i Danuta Papaj - zastępca prezydenta Kielc
Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

Prezydent Bogdan Wenta przywrócił na stanowisko wiceprezydenta Kielc Danutę Papaj. Przypomnijmy, w piątek zrezygnowała ona z tej funkcji. Była to reakcja na nieprawidłowości wykryte w jej oświadczeniach majątkowych.

Danuta Papaj nadal utrzymuje, że nie ma sobie nic do zarzucenia, a całe zamieszanie nazywa pomyłką. Nadal uważa, że to, co znalazło się w dokumencie, jest zgodne z prawdą.

Dziś Bogdan Wenta jej przywrócenie na funkcję argumentował tym, że darzy ją dużym zaufaniem. Powołał się przy tym na opinie prawników, którzy stwierdzili, że nie jest to niezgodne z prawem.

- Otrzymałem prawne opinie pisemne i jedną słowną w tej sprawie. One się trochę różniły, ale wszyscy byli zgodni - są luki prawne, które doprowadzają do takich sytuacji - powiedział Bogdan Wenta.

Z kolei Danuta Papaj podkreśliła, że oficjalnie nie wie, o postępowaniu prowadzonym w sprawie jej oświadczenia majątkowego przez CBA.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama