Mikołajowe prezenty od posła Krzysztofa Lipca

Data publikacji: 06.12.2019 13:07
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
06.12.2019 Kielce. Poseł Krzysztof Lipiec - lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości odwiedził pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Jeziorku

06.12.2019 Kielce. Poseł Krzysztof Lipiec - lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości odwiedził pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Jeziorku
Fot. Monika Miller / Radio Kielce

Zamiast teczki, worek pełen prezentów. Dziś poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości odwiedził pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Jeziorku. W związku z dniem Świętego Mikołaja rozdał uczniom gry edukacyjne.

Parlamentarzysta stwierdził, że w ten sposób pielęgnuje polską tradycję, która nakazuje w tym wyjątkowym dniu świadczyć dobro.

- Dzisiejsze spotkanie jest kontynuacją dzieła św. Mikołaja, który żył naprawdę. Cieszę się, że mogłem spotkać się z dziećmi, które z niecierpliwością oczekują na ten dzień - dodał.

Potwierdzają to pierwszoklasiści.

- Święty Mikołaj zostawił nam prezenty pod poduszką. Były tam m.in. czekoladowe sanie. Potem w szkole dostaliśmy kolejne prezenty, czyli słodycze, soczki i notesy. Z kolei od posła dostaliśmy gry edukacyjne, dzięki którym będziemy mogli dowiedzieć się jak wyglądają flagi różnych państw i jak zbudowany jest człowiek - mówili.

Zdzisław Dudzic, dyrektor szkoły dodał, że w jego placówce od rana czuć świąteczny klimat. Prezenty otrzymali nie tylko uczniowie, ale także pracownicy i dziennikarze, którzy zawitali do Jeziorka.

Dyrektor przyznał, że także on także otrzymał cukierka i rózgę.

06.12.2019 Kielce. Poseł Krzysztof Lipiec - lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości odwiedził pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w JeziorkuFot. Monika Miller / Radio Kielce

Podobne wiadomości
Reklama