Chcesz zagrać w jednej drużynie z zawodnikami PGE VIVE? Przeczytaj to uważnie

Data publikacji: 09.12.2019 11:11
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
07.12.2018 Kielce.

07.12.2018 Kielce. "Dziki Mecz" po meczu PGE Vive Kielce - Gwardia Opole
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Rozpoczęła się rekrutacja do Dzikiego Meczu, który zostanie rozegrany w najbliższy piątek 13 grudnia przed godziną 20.00 w Hali Legionów po ligowym pojedynku PGE Vive z Gwardią Opole.

Dziki Mecz to już tradycyjne sportowe wydarzenie na koniec roku, w którym biorą udział drużyny „Niebieskich” i „Żółtych” złożone z zawodników kieleckiego klubu i dzieci - dziewczynek i chłopców - w wieku od 8 do 11 lat. Nie mogą w nim wystąpić ci, którzy grali w poprzednich latach.

Od poniedziałku do środy na wszystkich chętnych czeka sześć wolnych miejsc w obydwu składach. Aby zostać wybranym należy spełnić kilka warunków.

Co zrobić, by zagrać w Dzikim Meczu 2019?

- trzeba uważnie śledzić profil PGE Vive na Facebooku
- klub ma 6 wolnych miejsc, które przydzieli każdego dnia od poniedziałku do środy
- o trzech miejscach zdecyduje liczba lajków użytkowników (wyniki codziennie o godzinie 22:00), o trzech zdecyduje sam Kielecki Dzik Kiełek
- codziennie rano (od poniedziałku do środy) wstawia post o dzikim meczu pod którym należy umieścić komentarz zawierający: a) zdjęcie rysunku Kiełka lub b) szalone zdjęcie z Kiełkiem lub c) wiersz do Kiełka lub inny tekst lub d) zdjęcie innej pracy dla Kiełka (z plasteliny, wycinankę itp.) lub e) zdjęcie dużego fan-clubu, który będzie kibicował dziecku lub f) wideo z piosenką, wierszem lub pokazaniem pasji dziecka do piłki ręcznej. Po prostu liczy się Wasza kreatywność! Dodajcie w treści też imię dziecka i jego wiek.
- W Dzikim Meczu mogą brać udział chłopcy i dziewczynki w wieku od 8 do 11 lat,
- W Dzikim Meczu 2019 mogą brać udział dzieci, które w poprzednich latach w nim nie grały

Reklama