Sanie już są, wsiadajcie!

Data publikacji: 10.12.2019 12:57
Kategoria: Wiadomości z regionu
10.12.2019 Radio Kielce w świątecznym wystroju

10.12.2019 Radio Kielce w świątecznym wystroju
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Polskie Radio Kielce już w świątecznych szatach. Czekamy na Boże Narodzenie 2019. Przed wejściem do rozgłośni sanie Świętego Mikołaja czekają na wszystkich chętnych, którzy chcą wsiąść i wybrać się w świąteczną podróż w bajkowej scenerii. Fotografie można sobie robić w dzień i wieczorem - zapraszamy.

Choinki, dar od leśników z Nadleśnictwa Kielce, zdobią nie tylko wejście. Są również w holu głównym i w radiowym ogrodzie, gdzie 20 grudnia zaprosimy Państwa na wspólne przedświąteczne spotkanie. W piątek, 20 grudnia, nasz radiowy ogród zamieni się w bajkową krainę pełną świątecznych smaków, dźwięków i niespodzianek. Wspólnie z najlepszymi kieleckimi kucharzami przygotujemy tradycyjną wigilijną zupę grzybową, którą będziemy częstować wszystkich uczestników świątecznego spotkania. Rozdamy także świąteczne pachnące drzewka oraz kolorowe kalendarze radiowe na 2020 rok. Zapraszamy do wspólnego kolędowania i cieszenia się przedświąteczną atmosferą z Radiem Kielce.

Od przyszłego wtorku, 17 grudnia, odwiedzimy Państwa w Waszych miastach. Będziemy rozdawać choinki, śpiewać kolędy i dobrze się bawić. 17 grudnia będziemy rozdawać drzewka w Końskich i Kazimierzy Wielkiej, dzień później w Staszowie i Ostrowcu Świętokrzyskim, 19 grudnia w Sandomierzu i Opatowie, a 20 grudnia będzie można otrzymać piękną choinkę w ogrodach Radia Kielce. Aby dowiedzieć się o szczegółach akcji, wystarczy słuchać Radia Kielce.

A co w wymiarze duchowym? Od 16 grudnia zaczynamy rekolekcje adwentowe [POSŁUCHAJ]. Codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 7.20 i 16.25 o duchowym wymiarze świąt Bożego Narodzenia będzie mówił ks. dr Tomasz Siemieniec, a 23 i 24 grudnia biskup diecezji kieleckiej Jan Piotrowski oraz biskup diecezji sandomierskiej Krzysztof Nitkiewicz.

Moc Bożego Narodzenia nadchodzi. Nie przegapmy tego czasu.

Tagi do tego wpisu
Reklama