Miejskie instytucje zmieniają adresy

Data publikacji: 11.12.2019 14:04
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Wiadomości z regionu
11.12.2019. Kielce. Dział Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przy ulicy Targowej 18

11.12.2019. Kielce. Dział Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przy ulicy Targowej 18
Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

Dział Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie zmienił adres. Z budynku przy ulicy Bodzentyńskiej w Kielcach, urzędnicy przeprowadzili się do biurowca przy ulicy Targowej 18. To instytucja, do której zgłaszają się osoby z wnioskami o przyznanie np. świadczenia w ramach rządowych programów „Rodzina 500 plus”, czy „Dostępność plus”.

Jak informuje Edyta Ciesielska z ośrodka, dzięki przeprowadzce poprawiły się warunki obsługi klientów.

- W siedzibie przy ulicy Bodzentyńskiej miesięcznie przyjmowaliśmy nawet kilkaset osób, a pomieszczenia są tam małe. Natomiast w biurze przy ulicy Targowej mamy lepsze warunki, zarówno przyjmowania petentów, jak i własnej pracy. Działają już punkty przyjęć wniosków i punkty obsługi klienta - mówi Edyta Ciesielska.

Przeprowadzka Działu Świadczeń Rodzinnych, to nie jedyna zmiana w strukturze tej placówki.

- Dział Świadczeń Rodzinnych i Dział Świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego przeniósł się właśnie do biurowca przy ulicy Targowej 18, na dwunaste piętro. Natomiast przy ulicy Bodzentyńskiej mieści się teraz dział dodatków mieszkaniowych - dodała Edyta Ciesielska.

Swoją siedzibę zmienił także wolontariat działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach. Z ulicy Wesołej 51 przeprowadził się na ulicę Małą 17/4.

Reklama