Sylwester pod gwiazdami w Sandomierzu. Wystąpi Diana Ciecierska

Data publikacji: 29.12.2019 15:26
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu
Sylwester pod gwiazdami 2018. Życzenia noworoczne składa burmistrz Sandomierza Marcin Marzec

Sylwester pod gwiazdami 2018. Życzenia noworoczne składa burmistrz Sandomierza Marcin Marzec
Sandomierz. 01.01.2019 / Fot. Grażyna Szlęzak-Wójcik / Radio Kielce

Powitanie Nowego Roku w Sandomierzu rozpocznie się o godzinie 22.00 na Rynku Starego Miasta. Na scenie wystąpi Diana Ciecierska z zespołem Projectband. Zaprezentują covery najpopularniejszych przebojów muzycznych.

Wokalistka jest półfinalistką dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland”. Pracowała m.in. z Piotrem Cugowskim. W trakcie programu zasłynęła między innymi z coverów „Black Velvet” Alannah Myles, czy „All Right Now” Free. Kilka lat temu wystąpiła też w półfinale „Mam Talent”. W 2019 roku artystka wydała swój debiutancki singiel zatytułowany „Żyj z tym sam”.

Tuż przed północą życzenia noworoczne złoży uczestnikom Sylwestra pod gwiazdami burmistrz Sandomierza Marcin Marzec. O północy rozpocznie się pokaz fajerwerków. Po jego zakończeniu odbędzie się korowód z pochodniami w  rytmie poloneza. Poprowadzi go Chorągiew Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej w replikach historycznych strojów. Po północy rozpocznie się zabawa z DJ, która potrwa do godziny 2.00. Organizatorami Sylwestra pod gwiazdami jest Sandomierskie  Centrum Kultury i urząd miejski.

Reklama