„Bohater” filmu w Internecie trafił do aresztu

Data publikacji: 04.01.2020 14:52
Autor: Marek Orkisz , Marlena Płaska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Film z incydentu, do którego doszło w nocy z 30 na 31 grudnia 2019 roku na Palcu Kościuszki w Jędrzejowie opublikowano w Internecie

Film z incydentu, do którego doszło w nocy z 30 na 31 grudnia 2019 roku na Palcu Kościuszki w Jędrzejowie opublikowano w Internecie
Fot. YouTube

Policjanci z jędrzejowskiej komendy zatrzymali 26-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna był niechlubnym bohaterem filmu umieszczonego w jednym z serwisów internetowych.

Do incydentu, który został nagrany przez kamerę samochodową, doszło w nocy z 30 na 31 grudnia na Placu Kościuszki w Jędrzejowie. Grupa mężczyzn spędzała czas na Rynku.

- W pewnym momencie jeden z nich zauważył nadjeżdżający samochód i myślał, że znajduje się tam jego kolega - relacjonuje sierżant sztabowy Michał Kwieciński z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie. - Wyszedł więc i pomachał ręką w kierunku samochodu. Okazało się jednak, że to nie był jego kolega. Pojazd, do którego pomachał 20-letni mieszkaniec powiatu jędrzejowskiego zrobił okrążenie po rondzie i zatrzymał się. Z auta wysiadł 26-letni mieszkaniec Jędrzejowa, który trzymał w dłoni przedmiot przypominający nóż - opowiada Michał Kwieciński.

Agresywny mężczyzna podszedł do 20-letniego mieszkańca powiatu jędrzejowskiego i zaczął grozić, że potnie mu twarz. Następnie wsiadł do auta i odjechał.

Film z incydentu, do którego doszło w nocy z 30 na 31 grudnia 2019 roku na Palcu Kościuszki w Jędrzejowie opublikowano w InternecieFot. YouTube

Nagranie ze zdarzenia zostało umieszczone w Internecie. Tam znaleźli je jędrzejowscy policjanci i zaczęli poszukiwania mężczyzny. Wczoraj został on zatrzymany.

Niechlubny bohater nagrania może się spodziewać surowych konsekwencji swojego zachowania. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Reklama