Koncert, licytacje i liczne atrakcje, by zdobyć pieniądze dla Hani

Data publikacji: 25.01.2020 09:27
Autor: Dorota Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
Na zdjęciu: Hania Terlecka

Na zdjęciu: Hania Terlecka
Fot. Facebook/Wielka walka małej Hani

Piłka ręczna z 1996 roku podpisana przez zawodników mistrzowskiej Iskry, spotkania ze znanymi mieszkańcami regionu, książki z autografami ich autorów, jak również zabawa i koncert - wszystko po to, by zebrać pieniądze na leczenie Hani Terleckiej z Kielc. Te atrakcje czekają na uczestników dziś w Kieleckim Centrum Kultury od godziny 15.00

Stan zdrowia i możliwość leczenia 18-miesięcznej Hani Terleckej z Kielc, która choruje na złośliwy nowotwór splotu naczyniowego od kilkunastu dni poruszają mieszkańców całego regionu. Trwają liczne akcje, mające na celu zbiórkę pieniędzy na terapię i pobyt dziewczynki w Stanach Zjednoczonych.

Kacper Stachurski, jeden ze współorganizatorów charytatywnej imprezy w Kieleckim Centrum Kultury zapowiada, że na wszystkich uczestników czeka kilka godzin dobrej zabawy.

- Będzie szereg atrakcji przewidzianych do godziny 21, więc zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. Wstęp jest wolny, a co najważniejsze, będziemy zbierali do puszki dla Hani i 100 procent zebranych środków zostanie przekazane na leczenie dziewczynki po operacji, która odbędzie się w USA - podkreśla.

Zaplanowano liczne wydarzenia dla osób w każdym wieku. Od początku na najmłodszych będą czekać takie niespodzianki, jak pokaz popularnonaukowy „W krainie niskich temperatur”, zabawa klockami Lego, zajęcia sportowe - tor przeszkód, skoki, równowaga na jeżykach i strzały do bramki. Będą malowanki i ręczne robótki. Dla nieco starszych przygotowano warsztaty tworzenia grafik na płóciennych torbach, a Joanna Wrońska nauczy, jak zrobić lalki motanki.

O godzinie 17 rozpoczną się koncerty artystów z Kielc. Ważną częścią imprezy będą licytacje. W puli znalazły się ciekawe przedmioty i spotkania ze znanymi osobami.

Tagi do tego wpisu
Reklama