Agresor z Jędrzejowa trafił za kratki

Data publikacji: 23.09.2020 11:20
Autor: Katarzyna Podraza / Kategoria: Wiadomości z regionu
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Kielce. 28.06.2019 / Fot. Monika Miller / Radio Kielce

Zaatakował kobietę, a następnie wyrwał jej torebkę. 38-letni mieszkaniec Jędrzejowa w rękach policji. Michał Kwieciński z jędrzejowskiej Komendy Powiatowej Policji poinformował Radio Kielce, że agresor decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wtedy to, do wracającej z zakupów 40-letniej kobiety podszedł mężczyzna. Po krótkiej wymianie zdań kilkukrotnie uderzył ją, a następnie wyrwał jej torebkę, w której znajdowały się dokumenty, gotówka oraz telefon komórkowy. Po tym wszystkim sprawca uciekł. 

- Chwilę później na miejsce zdarzenia dotarli policjanci. Funkcjonariusze przeprowadzili szereg niezbędnych czynności. Dzięki nim śledczy szybko ustalili tożsamość podejrzanego o napaść, a także jego miejsce pobytu. O godzinie 8:00, 38-letni mieszkaniec Jędrzejowa znajdował się w rękach miejscowych kryminalnych - relacjonuje Michał Kwieciński.

Dziś zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. Za rozbój ustawodawca przewidział karę do 12 lat pozbawienia wolności.

Tagi do tego wpisu
Podobne wiadomości
Reklama