Andrzej Duda zdecydowanym faworytem według bukmacherów

Data publikacji: 08.07.2020 13:53
Autor: Daniel Lenart / Kategoria: Wiadomości z regionu
06.07.2020. Końskie. Prezydent RP Andrzej Duda na Rynku

06.07.2020. Końskie. Prezydent RP Andrzej Duda na Rynku
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Andrzej Duda jest zdecydowanym faworytem II tury wyborów według bukmacherów. Jak informuje Sławomir Kuliński z firmy STS, obecny kurs zakładów na wygraną obecnego prezydenta wynosi 1,42. Oznacza to, że w przypadku jego wygranej za postawione 100 zł wygramy 142 zł minus podatek.

Kurs na Rafała Trzaskowskiego, w ostatnich dniach wzrósł, czyli bukmacher ocenia jego szanse jako coraz mniejsze. Za złotówkę postawioną na kandydata Koalicji Obywatelskiej, w wypadku jego wygranej gracz dostanie 2,85 zł.

STS Zakłady bukmacherskie - II tura wyborówFot. STS

Również w konkurencyjnej Fortunie można obstawiać kto wygra wybory prezydenckiej. Tu także faworytem jest Andrzej Duda. Jak usłyszeliśmy w punkcie przy ulicy Żytniej w Kielcach, za 100 zł postawionych dziś na obecnego prezydenta można wygrać 133 zł. W przypadku obstawienia wygranej Rafała Trzaskowskiego, i jego zwycięstwa w głosowaniu, wypłaty będą dużo wyższe. Osoba, która postawiła dziś 100 zł na prezydenta Warszawy wygrałaby 243 zł i 70 gr. W punkcie STS przy ulicy Piotrkowskiej w Kielcach, faworytem graczy jest zdecydowanie Andrzej Duda.

Zakłady bukmacherskie - II tura wyborówFot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

- Zrobił wiele dla Polski i dla ludzi. Rafał Trzaskowski nie zrobił nic, ani dla rodziny, ani dla kraju - mówi jeden z graczy.

Sławomir Kuliński specjalista do spraw promocji w firmie STS mówi, że oferta zakładów niezwiązanych ze sportem jest bardzo bogata.

- Zakłady polityczne i zakłady okołospołeczne, jak je nazywamy, to nie tylko zakłady na konkretnego polityka, ale wszystkie wydarzenia towarzyszące polityce. W przypadku wyborów prezydenckich możemy obstawić zarówno zwycięstwo danego kandydata w kraju, ale też jego wynik w danym województwie, czy mieście. Możemy też obstawić frekwencję wyborów - informuje Sławomir Kuliński.

Zakłady dotyczące wygranej w wyborach prezydenckich cieszą się umiarkowaną popularnością. Średnio każdego dnia postawić na swojego kandydata decyduje się około 10 klientów punktu Fortuny przy ulicy Żytniej.

Reklama