Anna Krupka liczy na rozstrzygnięcie w pierwszej turze

Data publikacji: 26.06.2020 11:37
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
26.06.2020 Kielce. Wiceminister sportu Anna Krupka zachęcała na placu targowym do głosowania w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę

26.06.2020 Kielce. Wiceminister sportu Anna Krupka zachęcała na placu targowym do głosowania w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Na ostatniej prostej przed wyborami prezydenckimi, wiceminister sportu Anna Krupka zachęcała mieszkańców Kielc do oddania głosu na Andrzeja Dudę. Jak mówiła podczas spotkania na Miejskim Placu Targowym, od wyniku niedzielnych wyborów będzie zależał dalszy rozwój Polski.

- Te wybory zadecydują o tym, czy Polska nadal będzie realizowała dobre programy społeczne, w ramach których środki trafiają do wszystkich mieszkańców. Te programy gwarantują także wielkie fundusze dla  województwa świętokrzyskiego, do którego poprzedni rząd PO-PSL a także były prezydent Bronisław Komorowski byli odwróceni plecami- dodaje.

Świętokrzyska parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości podkreślała, że wybory to święto demokracji, dlatego frekwencja przy wyborze pierwszej osoby w państwie powinna być jak najwyższa. Anna Krupka, liczy na to, że wybory mogą się rozstrzygnąć już 28 czerwca.

- Według wewnętrznych sondaży Prawa i Sprawiedliwości, prezydent Andrzej Duda ma szansę wygrać w pierwszej turze, dlatego dziś w ostatnich godzinach kampanii mobilizujemy wszystkich i zachęcamy do udziału w wyborach. Apelujemy, aby zachęcać sąsiadów i rodziny do udziału wyborach i oddania głosu na Andrzeja Dudę ponieważ jest to najlepszy wybór dla Polski  - podkreśla.

Wiceminister sportu podkreśla, że urzędujący prezydent prowadzi niezwykle aktywną politykę zagraniczną, czego przykładem była ostania wizyta w Stanach Zjednoczonych. Jak stwierdziła stosunki między obiema państwami jeszcze nigdy nie były tak dobre.

Reklama