Anna Krupka: to było pięć lat programów społecznych i wielkich inwestycji

Data publikacji: 03.07.2020 15:18
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
03.07.2020 Mniów. Wiceminister Anna Krupka zachęcała mieszkańców Mniowa do aktywnego udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich. Na zdjęciu od lewej: Piotr Wilczak – wójt Mniowa, Krzysztof Słoń – senator, Anna Krupka – wiceminister sportu

03.07.2020 Mniów. Wiceminister Anna Krupka zachęcała mieszkańców Mniowa do aktywnego udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich. Na zdjęciu od lewej: Piotr Wilczak – wójt Mniowa, Krzysztof Słoń – senator, Anna Krupka – wiceminister sportu
Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Wiceminister sportu Anna Krupka przekonywała mieszkańców Mniowa do aktywnego udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich i wsparcia Andrzeja Dudy. Świętokrzyska parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości podkreśla, że reakcje mieszkańców podczas takich spotkań są bardzo pozytywne. Jak zaznacza, 12 lipca czekają nas bardzo ważne wybory.

03.07.2020 Mniów. Wiceminister Anna Krupka zachęcała mieszkańców Mniowa do aktywnego udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich. Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Słoń – senator, Anna Krupka – wiceminister sportu, Piotr Wilczak – wójt MniowaFot. Michał Kita / Radio Kielce

Świętokrzyska parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości podkreśla, że reakcje mieszkańców podczas takich spotkań są bardzo pozytywne. Jak zaznacza, 12 lipca czekają nas bardzo ważne wybory.

- Te wybory zadecydują o tym jaka będzie Polska przez kolejne pięć lat. 12 lipca zdecydujemy o tym, czy będziemy mieć prezydenta, który potrafi skutecznie współpracować z rządem i dzięki temu realizować dobre programy społeczne oraz wielkie programy inwestycyjne, a także dbać o tradycyjne chrześcijańskie wartości - dodaje.

Anna Krupka podkreśla, że dla województwa świętokrzyskiego pierwsze pięć lat prezydentury Andrzeja Dudy upłynęło pod znakiem rozwoju, a także intensywnego wsparcia rodzin, m.in. dzięki realizacji programów społecznych takich jak 500 plus czy 13. i 14. emerytura.

Zdaniem senatora Krzysztofa Słonia, spotkanie z mieszkańcami gminy Mniów to okazja nie tylko do tego by zachęcić wszystkich do udziału w drugiej turze, a także podziękować za dotychczasowe poparcie dla obozu Zjednoczonej Prawicy.

- Gmina Mniów jest jednym z największych beneficjentów, wszystkich dobrych inicjatyw i projektów, które w ostatnim czasie były realizowane w całym kraju. Cieszy mnie ogromnie, że te zmiany, które są tutaj tak bardzo dostrzegalne i zauważalne przez mieszkańców, przekładają się na niesłabnące poparcie dla rządów Prawa i Sprawiedliwości, zarówno w wyborach parlamentarnych, samorządowych, czy jak również mogliśmy się przekonać przy okazji pierwszej tury dla prezydenta Andrzeja Dudy - dodaje.

W pierwszej turze wyborów prezydenckich w gminie Mniów Andrzej Duda uzyskał 71,90 proc. wszystkich głosów, deklasując swojego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego, który zdobył zaledwie 9,04 proc. głosów.

03.07.2020 Mniów. Wiceminister Anna Krupka zachęcała mieszkańców Mniowa do aktywnego udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich.Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Reklama